ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آیفون ۷ پرو امسال نمیاد

اپل احتمالا امسال از ۳ آیفون جدید رونمایی خواهد کرد. شایعات قدیمی حاکی از آن است که آیفون ۷ معمولی ۴٫۷ اینچی، آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو سه گوشی هوشمند جدید شرکت اپل خواهند بود. اما اطلاعات جدید نسخه سوم یعنی آیفون ۷ پرو را رد می کنند.

 
آیفون 7 پرو

آیفون ۷ پرو

 
اگر شایعات پیشین درباره آیفون های جدید را مطالعه نکرده اید، اخبار مرتبط با اپل حاکی از آن است که آیفون ۷ پرو نسخه سوم و جدید از گوشی های هوشمند پرچم دار اپل خواهد بود که قرار است از دو لنز دوربین پشتیبانی کند. امروز ایوان بلس (Evan Blass) که با نام کاربری evleaks@ در توییتر فعالیت می کند همه شایعات و اخبار مربوط به آیفون را رد می کند.
 
آیفون 7

عکس ایفون ۷ پرو

البته این موضوع برای اپل که مجبور است دستگاه دیگری به دسته گوشی های هوشمند خود اضافه کند و کاربران را با این زیرگروه ها از محصولات خود سردرگم کند، عجیب و غیرمنتظره به نظر می رسد.

البته پیش تر ایوان بلس در توییتر گفته بود که اپل نه یکی و نه سه تا بلکه تنها دو آیفون را معرفی خواهد کرد. وی همچنین گفته بود که این دو آیفون را با نام های رمز Sonora و Dos Palos معرفی می کند. در هر صورت همچنان شایعات و تصاویر مربوط به مدل آیفون ۷ پرو وجود دارند و احتمالا این دستگاه به حقیقت می پیوندند.

واقعیتی درمورد زمان رونمایی از آیفون ۷ پرو

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,