ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  رافائل واران ، مدافع فرانسوی که مقابل بتیس دومین گل فصلش را به ثمر رساند در مورد بازی مقابل لژیا ورشو صحبت کرد.

به گزارش وبسایت نود، واران در مورد روحیه گرفتن رئال مادرید پس از غلبه بر بتیس گفت:

بردن رد زمین بتیس آسان نیست. بازی خوب و جدی داشتیم و اعتماد به نفس خوبی پیدا کردیم. با جدیت به تلاش ادامه می دهیم و می خواهیم روندمان در ویامارین را تداوم بخشیم. از اول فصل حس خیلی خوبی دارم. در طول تابستان خوب تمرین کردم و مورد اعتماد مربی هستم. از  حضور در تیم ملی و رئال مادرید خرسند هستم. از نظر بدنی حس خوبی دارم. روز به روز بهتر می شوم. آرامش دارم و آماده هستم.

وی در مورد رسیدن رئال مادرید زیدان به رکورد ۲۲ بازی بدون شکست اظهار داشت:

رازی وجود ندارد. تلاش مهم است و با تلاش می توان به اهداف دست یافت. می خواهیم پیروز شویم و خوب بازی کنیم. چهار تساوی بحران نیست. می دانیم که با تلاش بسیار می توانیم به نتیجه برسیم. اگر با آرامش به روندمان ادامه دهیم نتایج مطلوب را کسب خواهیم کرد.با زیدان همیشه از دفاع به دنبال بازیسازی هستیم و می خواهیم از جناحین به سمت حریف نفوذ کنیم. تیم کیفیت زیادی دارد و همیشه تلاش می کنیم تا هجومی بازی کنیم. برای بازی با لژیا انگیزه ما کم نمی شود. سعی می کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم. می خواهیم حریف را تحت فشار بگذاریم و کاملا آماده باشیم. مقابل لژیا مثل هر تیم دیگری تلاش می کنیم تا گل بزنیم و بهترین بازی خود را داشته باشیم.

مدافع رئال مادرید در مورد حرفهای فرانسوا اولاند، نخست وزیر فرانسه  علیه بازیکنان کم بضاعت فوتبال این کشور گفت:

در مقابل رسانه ها پاسخی به این حرفها نمی دهم. اگر او را ببینم نظرم را به صورت مستقیم به او می گویم.

واران در مورد هم تیمی هایش در رئال و آینده خود هم صحبت کرد:

با همه بازیکنان راحت هستم. هم تیمی های خوبی دارم. وقتی په په بازی می کند باید در جناح چپ بازی کنم اما مشکلی نیست و هماهنگ خوماهم شد. خوش شانس هستم که سالهاست که در رئال حضور دارم. ششمین فصل حضورم در رئال است. به تدریج بهتر می شوم و چیزهای زیادی یاد می گیرم. از عملکردم خرسند هستم اما می خواهم به جلو حرکت کنم. انگیزه زایدی دارم تا بهتر و بهتر شوم. همیشه دفاع کردن نکته مهمی است و  مربوط به کل تیم است. از مهاجم تا دروازه بان باید مراقب دریافت گل باشند. در بازیهای اخیر تیم خوب دفاع کرده است اما باید مراقب حریفان باشیم . مسلما می توانیم بهتر شویم. در بازی فردا هم به دنبال گلزنی و حمله خواهیم بود.

وی در مورد نقش آفرینی مدافعان رئال در گلهای این فصل گفت:

همیشه وقتی مدافعی گل می زند تیم انرژی مضاعفی می گیرد. باید فشار را تحمل کنیم. سرزنان خوبی در خط دفاعی داریم و از فرصت استفاده می کنیم. باید به تدریج بهتر شوم و تعداد گلهایم را بیشتر کنم.

۱۱۴۰

مجله