ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – هنریخ مخیتاریان هافبک ارمنستانی تابستان سپری شده در یکی از گرانترین نقل و انتقالات فصل با انتقالی ۳۰ میلیون از دورتموند جدا و راهی منچستر یونایتد شد.

به گزارش وبسایت نود، هنریخ مخیتاریان تاکنون در تیم جدیدش انتظارات را برآورده نکرده است و حضور پل پوگبا در این تیم تا حد زیادی او را تحت الشعاع قرار داده و همین باعث شده که مخیتاریان در این فصل تنها در یک بازی در ترکیب ابتدایی ژوزه مورینیو قرار بگیرد. مخیتاریان پس از سپری کردن مصدومیت ران می تواند در بازی حساس روز دوشنبه مقابل لیورپول به میدان برود.

هانس یواخیم واتسکه مدیر عامل ۵۷ ساله در مصاحبه با کیکر تصمیم مخیتاریان برای ترک دورتموند را عجیب عنوان کرد و می گوید از جدایی او ناراحت شده است.

هر بازیکن باهوشی قبل از رفتن به یک تیم جدید باید تمامی شرایط را بررسی کند. هنگامی که شما در تیمی بازی می کنید که نقش اصلی را ایفا می کنید، همانند دروتموند، بسیار عجیب است که بخواهید این شرایط را برهم بزنید و در جایی دیگر از نو شروع کنید.

در موضوع جدایی مخیتاریان بازیکن تصمیم نهایی را گرفت. رایولا بسیار باهوش و در عین حال آدمی بی شعور است. رایولا مدل کسب و کار خاص خود را دارد. می دانستیم که در مذاکره با رایولا بر سر مخیتاریان چه خواسته هایی داشته باشیم. رایولا کار خود را به درستی انجام داد.

واتسکه در ادامه صحبت هایش امکان بازگرداندن مخیتاریان به دورتموند همانند کاگاوا را ناممکن دانست.

۷۸۹۹ 

مجله