ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مازیار حسینی اظهار داشت: شخصاً داخل حفره ایجاد شده رفتم و جوانب حادثه را بررسی کردم؛ با توجه به موارد مشاهده شده اعلام می‌کنم خوشبختانه هیچ خطری ساختمان‌های این محدوده را تهدید نمی‌کند.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص ترمیم محل حادثه نیز گفت: در حال حاضر پرکردن حفره با رعایت اصول ایمنی و مهندسی در حال انجام است.

به گزارش شهرنوشت، بنابر پیش‌بینی معاون شهردار پایتخت، عملیات پرکردن حفره ایجاد شده در خیابان پیامبر تا ساعاتی دیگر به اتمام می‌رسد.

حسینی گفت: متأسفانه باز هم حادثه تکراری نشت آب و شست و شوی خاک ریزدانه، سبب ایجاد حفره و فرونشست زمین در نقطه‌ای از شهر شده است.

وی با اشاره به اینکه از این دست حوادث هر هفته در گوشه و کنار شهر رخ می دهد، تصریح کرد: بارها و بارها تاکید کرده‌ام سیستم فرسوده تأسیسات شهری باید به عنوان یک پروژه ملی مورد بازنگری قرار گیرد.

وی تاکید کرد: نه تنها به موضوع فرسودگی تأسیسات شهری توجه نمی‌کنند، بلکه همیشه مترو را به عنوان مرغ عزا و عروسی در همه فرونشست‌های زمین که در تهران اتفاق می افتد، سربریده و مقصر می‌دانند. به طوری که آن را به حفاری مترو ربط می‌دهند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/YUV7F5

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,