ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

اختصاصی تسنیم/

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۸:۲۷

رستگار سرخه ای بانک ملت

بانک ملت با ارسال اطلاعیه اصلاحی جدید به سایت کدال در ساعات پایانی دیروز، مصوبه تاریخ ۴ مرداد هیئت مدیره خود را اصلاح و نام علی رستگار مدیرعامل معزول و بازداشت شده بانک ملت را از لیست اعضای هیئت مدیره این بانک حذف کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در پی خبررسانی دیروز خبرگزاری‌ها از ابقای علی رستگار مدیرعامل معزول و بازداشت شده بانک ملت در هیئت مدیره این بانک بر اساس تصمیم ۴ مرداد هیئت مدیره بانک که در سایت کدال هم درج شده بود، عصر روز گذشته بانک ملت اصلاحیه جدیدی را برای درج در سایت کدال ارسال کرد و در این اصلاحیه نام علی رستگار از اعضای هیئت مدیره حذف شده است.

 

برای مشاهده اطلاعیه اصلاحی بانک ملت در سایت کدالاینجا را کلیک کنید.

خبرگزاری تسنیم دیروز گزارش داده بود، بر اساس تصمیم هیئت مدیره بانک ملت در تاریخ ۴ مرداد ۹۵، علی رستگار سرخه‌ای مدیرعامل مستعفی بانک ملت که به‌دلیل افشای فیش حقوقی نجومی از سمت خود استعفا داده و پس از آن از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌دلیل مفاسد اقتصادی بازداشت شده بود، همچنان در ترکیب اعضای هیئت مدیره این بانک قرار دارد.

در پی انتشار این خبر، روابط عمومی بانک ملت نیز اعلام کرد: علی رستگار در سال ۹۲ با حکم صادره از سوی شرکت سرمایه گذاری صبا تأمین (سهامی عام) به‌عنوان نماینده این شرکت در هیئت مدیره بانک ملت منصوب شده است و تا زمان معرفی نماینده جدید همچنان عضو هیئت مدیره این بانک خواهد بود.

در پی جوابیه بانک ملت، یک منبع آگاه در شرکت صبا تأمین هم گفت: عضو جایگزین رستگار در هیئت مدیره بانک ملت برای طی مراحل تأیید صلاحیت حرفه‌ای به بانک مرکزی معرفی شده است.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال202 روز قبل