ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

پست اینستاگرامی قالیباف درباره حادثه متروی کیان‌شهر

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۴۰

محمدباقر قالیباف شهردار تهران

شهردار تهران گفت: در شهرداری در تلاش برای رسیدگی همه‌جانبه به بازماندگان و مجروحان این حادثه هستند هرچند این فقدانها قابل جبران نیست. هیئت بررسی موظفند هرچه زودتر علت این اتفاق را بیابند و برای جلوگیری از اتفاقات مشابه از هیچ کاری فروگذار نکنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدباقر قالیباف در صفحه اینستاگرام خود درباره حادثه شب گذشته در متروی کیان‌شهر نوشت: برای امنیت، رونق و آبادانی شهرمان، عده‌ای شبانه‌روز مشغول کارند؛ رفتگران و آتش‌نشانان و کارگران و مهندسان.

زیر پوست همین شهر بزرگ، مهندسان و کارگرانی با غیرت شبانه‌روز در حال کار و تلاشند، مجاهدتی که ما اغلب از نتایج لذت‌بخشش بهره‌مند می‌شویم و لحظات سختش را هیچ‌گاه لمس نمی‌کنیم.

دیروز چهار کارگر شریف در حادثه‌ای در کارگاه متروی کیان‌شهر، جانش‌شان را از دست دادند و تعدادی دیگر نیز مجروح شدند. از خداوند بزرگ برای‌ درگذشتگان طلب آمرزش می‌کنم و امیدوارم مجروحان این حادثه سریعتر بهبود یابند. دوستان من در شهرداری در تلاش برای رسیدگی همه‌جانبه به بازماندگان و مجروحان این حادثه هستند، هرچند این فقدانها، قابل جبران نیست. هیئت بررسی موظفند هرچه زودتر علت این اتفاق را بیابند و برای جلوگیری از اتفاقات مشابه از هیچ کاری فروگذار نکنند.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال167 روز قبل