ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

هوای شمال سرد و بارانی است

  اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, هواشناسی

کارشناس سازمان هواشناسی گفت :شمال کشور همچنان بارانی است و دمای هوا کاهش محسوسی می یابد.

به گزارش میزان، معصومه احمدی گفت:‌ طبق آخرین اطلاعات و نقشه های هواشناسی، امروز در استان های شمالی کشور، گیلان، مازندران و گلستان همچنان شاهد تداوم بارندگی ها هستیم و در شمال شرق کشور نیز شدت بارندگی ها به میزان کمتری خواهد بود.

 

وی با اشاره به میزان دمای هوا در استان های شمالی کشور گفت:‌ با توجه به برودت هوا و بارندگی در این استان ها  از میزان دمای هوا در بخش های شمالی کاسته می شود و تا روزهای میانی هفته پایداری هوای نسبتاً سردی را شاهد خواهیم بود.

 

کارشناس هواشناسی ادامه داد: در بخش های جنوبی کشور نیز در استان هایی مانند هرمزگان و سیستان و بلوچستان از بعد از ظهر امروز شاهد بارش خفیف و پراکنده هستیم.

 

احمدی با اشاره به توده گرد و غبار در بخش هایی از غرب کشور گفت: از امروز توده ای از گرد و غبار در بخش هایی از غرب آذربایجان غربی و کردستان همراه با افزایش سرعت باد و در بخش هایی از جنوب و جنوب غرب کشور شاهد خواهیم بود.

 

وی افزود: در استان هایی مانند خوزستان و بوشهر وزش باد همراه با گرد و خاک را پیش بینی می کنیم.

 

احمدی با اشاره به هوای سایر مناطق کشور گفت: در سایر مناطق کشور نیز طی ۲۴ ساعت آینده آسمانی صاف خواهیم داشت و آسمان تهران نیز در ۲۴ ساعت آینده صاف همراه با وزش باد ملایم و دمای هوای ۳۰ درجه را خواهیم داشت. 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,