ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – به دنبال نقص فنی در سیستم هواپیمای شخصی فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید و امکان وقوع سانحه شدید، خلبان این جت شخصی مجبور به فرود اضطراری در فرودگاهی در بارسلونا شد.

به گزارش وب سایت نود، دوشنبه گذشته خلبان جت شخصی متعلق به رونالدو زمانی که متوجه نقص در سیستم فنی این هواپیما شد، مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه El Prat شد تا از وقوع سانحه هوایی و به خطر افتادن جان خود و همراهانش جلوگیری کند.

در زمان وقوع این حادثه، کریستیانو رونالدو همراه سایر اعضای رئال مادرید به منظور برگزاری دیدار با بورسیا دورتموند در آلمان حضور داشتند. بنا بر گزارش منتشر شده در Sport، خلبان در لحظات شروع پرواز متوجه شد که سیستم مربوط به فرود هواپیما دچار اختلال شده و ممکن است خسارات و تلفات جانی شدیدی برای آنها داشته باشد. پس از آن هواپیمای شخصی رونالدو بدون بروز هیچ سانحه ای به زمین نشست که دلیل عمده آن مهارت و توانایی بالای خلبان بود.

هیچ یک از اعضای خانواده کریستیانو رونالدو در زمان وقوع این اتفاق در هواپیما نبودند. رونالدو در اواخر سال ۲۰۱۵ این جت شخصی به مدل Gulfstream G200 jet را به قیمت ۲۰ میلیون یورو خریداری کرد.

 

۲۰۸۱

مجله