ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیرکل فرودگاه‌های اردبیل در گفت‌وگو با تسنیم:

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۷:۲۲

فرودگاه اردبیل

مدیرکل فرودگاه‌های اردبیل با بیان اینکه لاستیک هواپیمای حامل کاروان نفت تهران در زمان فرودآمدن در فرودگاه اردبیل پنچر شد, گفت: علی دایی و همه بازیکنان در سلامت کامل به سر می‌برند.

سید فخرالدین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: امروز کاروان تیم فوتبال نفت تهران با پرواز شماره ۴۹۵ در فرودگاه اردبیل به زمین نشست که متأسفانه در لحظه فرود لاستیک هواپیمای حامل تیم علی دایی پنچر شد اما با مهارت خلبان مسافران بدون هیچ مشکلی از هواپیما پیاده شدند و تمام سرنشینان این پرواز در سلامت کامل به سر می‌برند.

وی با بیان اینکه سرنشینان پرواز ۴۹۵ ایران‌ایر هواپیمای ایرباس هیچ حادثه‌ای در داخل هواپیما احساس نکردند، گفت: بعد از بررسی‌های انجام شده لاستیک هواپیمای نفت تهران که پنچر شده بود در حال عوض شدن است و اسطوره فوتبال ایران علی دایی و همه بازیکنان در سلامت کامل به سر می‌برند.

مدیرکل فرودگاه‌های اردبیل افزود: با هماهنگی‌‌های انجام شده بین فرودگاه‌های اردبیل و تهران لاستیک هواپیمای ایرباس در حال انتقال به اردبیل است تا در سریع‌ترین زمان ممکن لاستیک عوض شده و این هواپیما به مقصد خود بازگردد.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال188 روز قبل