ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دیدار دو تیم ایران و کره جنوبی در سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

* این درحالی است که مسئولان فوتبال کشور از صبح امروز در حال تمهیدات برگزاری این مسابقه در روز تاسوعای حسینی هستند تا شأن این روز مذهبی حفظ شود.

* مقابل درب ورزشگاه آزادی تعداد اندکی از تماشاگران حضور داشتند که منتظر باز شدن درب ورزشگاه بودند.  درب‌های استادیوم حدودا از ساعت ۱۳ باز شد و هواداران وارد ورزشگاه شدند. 

*‌ طبق توافق مسولان ایران و کره قرار است سازمان لیگ به هواداران کره ای بازوبند مشکی بدهد تا به احترام ایام سوگواری اما حسین بر بازو ببندند. 

*‌ اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران نیز مزین به پرچم‌های سوگواری امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل (ع) شده است.

* شهرداری تهران نیز ایستگاه‌های صلواتی را در نزدیکی درب‌های ورزشگاه آزادی برپا کرده‌اند تا از ساعت ۱۲ به تماشاگران خدمات ارائه کنند.

* تمامی پرچم‌های ورزشگاه آزادی به رنگ سیاه درآمده است و بر روی پیشانی طبقه دوم ورزشگاه نیز کتیبه‌های سوگواری امام حسین(ع) نصب شده است. همچنین گفته می‌شود که قرار است پرچمی ۶۵۰ متری که عبارت لبیک یا حسین (ع) بر روی آن نقش بسته است در آزادی به نمایش درآید.

 * قرار شده است که تیم ملی فوتبال کشورمان برای قرارگرفتن در جو ورزشگاه آزادی کمی زودتر به آزادی برود. بر همین اساس تیم ملی کشورمان ساعت ۱۶:۳۰ به ورزشگاه آزادی می رود.

*از بلندگوهای ورزشگاه مداحی حضرت اباعبدالله حسین (ع) پخش می‌شود.

 

ایلنا

منبع : tabnakbato.ir

مجله