ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حجت‌الاسلام مهدی طائب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان، در رابطه با نصیحت مقام معظم رهبری به عدم شرکت محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: علت نصیحت‌ مشفقانه مقام معظم رهبری در بیان خود ایشان بود؛ البته بار دیگری هم فرموده بودند من در کارها دخالت نمی‌کنم مگر جایی که برای نظام ضربه بالایی داشته باشد.

وی به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد فضای دوقطبی در جامعه اشاره کرد و افزود: با دقت بر روی کلمه دوقطبی متوجه می‌شویم که دوقطبی یعنی نیمی از جامعه در مقابل نیمی دیگر به میدان می‌آید و در نتیجه جامعه صحنه کارزار بین دونیمه می‌شود.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار بیان کرد: در این شرایط همه پشت به دشمن و رو به خود با یکدیگر می‌جنگند و دشمن از پشت سر هر دو را می‌زند و این دو هم خودشان را؛ در نتیجه کسی که پیروز این میدان می‌شود، دشمن است.

این مسؤول با اشاره به حوادث انتخابات سال ۸۸ تصریح کرد: پس از گذشت چندین سال از ماجرای ۸۸ هنوز از دوقطبی ایجاد شده در انتخابات قبلی هزینه می‌دهیم و بسیاری از تحریم‌ها به دلیل همان جریان بود.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه  عمار عنوان کرد: در فتنه ۸۸ دونیمه جامعه روبه‌روی هم صف‌آرایی کرده بودند که اگر تدبیر مقام معظم رهبری نبود، این دونیمه خودشان همدیگر را آتش می‌زدند.

طائب ادامه داد: رهبری تاکید کردند حضور احمدی‌نژاد چنین فضایی را مجددا در جامعه ایجاد می‌کند و بنابراین جامعه را از آن حالت دوقطبی که باعث خودسوزی می‌شود، نجات دادند.

وی بیان کرد: در طول تاریخ انقلاب فایده ولایت‌فقیه همین بوده است و ولایت‌فقیه در بزنگاه‌ها، آنجایی که کاری از دست عموم مردم و یگان‌های رسمی برنمی‌آید، قضیه را حل می‌کند.

استاد حوزه و دانشگاه در رابطه با خود تحریمی و قرارداد FATF عنوان کرد: زمانی که به این مسائل می‌پردازیم، یک‌جهت آن هوشیاری به مسؤولان مربوطه است، چرا که در خیلی از موارد گفته می‌شود نمی‌دانستیم نتیجه کاری این‌ چنین می‌شود.

وی ادامه داد: باید توجه کنیم صحبت‌هایی که در مورد این قرارداد بیان می‌شود، برای این است که نمایندگان مجلس در این موارد به وظایف خود عمل کنند و وزرا زمانی که این قراردادها را امضا می‌کنند به این حواشی دقت کنند؛ اعتقاد نداریم وزرای ما افراد بدی هستند، ممکن است اختلاف‌سلیقه داشته باشیم اما همه در یک خط حرکت می‌کنیم.

طائب تصریح کرد: در زمان مذاکرات هسته‌ای، رهبری فرمودند من به این تیم اعتماد دارم، بنابراین با وجود اختلاف‌سلیقه‌ها، به آن‌ها سوءظن نداریم؛ اما باید توجه داشته باشند اگر این قراردادها به نقطه خود تحریمی برسد، نخستین کسی که ضرر می‌کند خود همین مسؤولان هستند چراکه آن‌ها هم در این کشور زندگی می‌کنند.

این مسؤول گفت: این را همه باید بدانند که اگر روزی جمهوری اسلامی از اقتدار و توانمندی بیفتد، برای کسانی که تا اینجا مسؤولیتی داشته‌اند در کل دنیا نقطه امنی وجود نخواهد داشت؛ دشمنان در هرجایی آن‌ها را پیدا می‌کنند، تنها راه نجات ما در این عالم پر گرگ، مقتدر بودن است.

رئیس  شورای مرکزی قرارگاه عمار اظهار داشت: هر فردی که به اقتدار ما لطمه بزند، باعث سقوط خودش می‌شود؛ دشمن بداند که حتی اگر چنین اتفاقاتی توسط نادان‌ها و غافل‌هایی اتفاق بیفتد، ما از آن‌هم عبور می‌کنیم.

انتهای پیام/۶۳۰۸۴/ق

http://fna.ir/3AGF5X

منبع : farsnews.com

مجله