ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

معاون اول رئیس جمهور در قزوین:

۰۲ شهریور ۱۳۹۵ – ۲۰:۰۹

اسحاق جهانگیری

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه هنوز ابعاد پرونده بابک زنجانی برای مردم باز نشده است، گفت: قبل از مجازات زنجانی باید به دنبال بازگرداندن پول دزدیده شده باشیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، اسحاق جهانگیری در دیدار با منتخبان استان قزوین که در سالن دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در تمامی زمینه‌های برنامه‌ریزی شده به صورت موفق عملکرده است،  اظهار داشت: در بحث خارجی موضوعی به نام ایران‌هراسی تقریبا به ایران دوستی تبدیل شده است و با دنیا وارد تعاملات مناسبی شده‌ایم.

وی افزود: در دولت تدبیر و امید باید کسانی روی کار بیایند که به سیاست‌های رئیس جمهور اعتقاد کامل داشته باشند چراکه مردم به این سیاست‌ها رای داده‌اند و از رئیس جمهور برای اجرای آنها توقع دارند.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه در موضوع اقتصاد تا وضع مطلوب فاصله زیادی وجود دارد، عنوان کرد: ما کشور را از شرایط متلاطم تحویل و از این شرایط به بیرون آورده‌ایم و به شرایطی رساندیم که در بهای ۳۰ دلاری نفت وضعیت کشور بهم نریخت.

جهانگیری با اشاره به اینکه عده‌ای به دنبال به چالش کشاندن دولت هستند، خاطرنشان کرد: این عده اگر دلسوز نظام هستند در حال انجام خطاهای بزرگی می‌باشند چرا که با تضعیف دولت نظام جمهوری اسلامی ایران هم تضعیف می‌شود.

وی با اشاره به شرایط ویژه امنیتی منطقه بیان کرد: باید قبول کنیم که نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران در منطقه برای امنیت ایران به خوبی درخشیدند ولی باید در کنار اقتدار نظامی دولت مقتدری هم روی کار باشد.

معاون اول رئیس جمهور گفت: برای مبارزه با فساد، دولت تدبیر و امید هزینه‌های زیادی داده است و باز هم هزینه‌ها را متقبل می‌شویم چرا که در مسیر مبارزه با فساد به صورت اعتقادی وارد عمل شده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در موضوع بابک زنجانی هنوز ابعاد قضیه برای مردم باز نشده است عنوان کرد: برخی از کسانی که برای حقوق نجومی معرکه گرفته‌اند حتی ۱۰ درصد هم برای موضوع بابک زنجانی کار نکردند.

جهانگیری با بیان اینکه برای موضوع بابک زنجانی باید کتاب‌های زیادی را نوشته و فیلم‌های بسیاری بسازیم خاطرنشان کرد: قبل از مجازات زنجانی باید به‌دنبال بازگرداندن پول‌های دزدیده شده و شناسایی افراد مرتبط با پرونده بابک زنجانی باشیم.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال180 روز قبل