ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – کاپیتان لیورپول پیش از بازی حساس تیمش برابر منچستر یونایتد گفت این تیم برای انتقام از ژوزه مورینیو به مصاف شیاطین سرخ خواهد رفت.

به گزارش وب سایت نود، جوردن هندرسون با یادآوری خاطره شکست برابر چلسی که منجر به از دست رفتن قهرمانی این تیم شد، هدف امشب بازیکنان لیورپول را انتقام گرفتن از مورینیو سرمربی وقت چلسی عنوان کرد.

جوردن هندرسون کاپیتان لیورپول در مورد شکست لیورپول برابر چلسی در فصل ۱۴-۲۰۱۳ که منجر به از دست رفتن مقام قهرمانی قرمزپوشان در لیگ برتر شد، عنوان کرد که در دیدار امشب (دوشنبه) با هدف انتقام به مصاف شاگردان مورینیو خواهند رفت. وی در گفتگویی با روزنامه های بریتانیایی اظهار داشت:

هرگز بازی برابر چلسی در آن فصل را فراموش نمی کنم؛ بازی که باختیم و ما را از کسب عنوان قهرمانی بازداشت. تماشای این بازی واقعاً برای ما سخت و دشوار است و ما واقعاً روی لبه تیغ قرار داشتیم. اما بازیکنان مورینیو شرایط را طوری رقم زدند که تمرکز خود را از دست داده و نتوانستیم نتیجه را جبران کنیم. شرایط در آن فصل به سود حریف ما رقم خورد و از قهرمانی دور ماندیم. هرگز آن دیدار و رقابت های آن فصل را فراموش نخواهم کرد.

هندرسون همچنین از عملکرد ژوزه مورینیو تمجید کرد و گفت:

منچستر به لحاظ تاکتیکی پیشرفت های خوبی داشته که این پیشرفت نتیجه حضور مورینیو در این تیم است. او یک مربی بزرگ در سطح جهانی است و در باشگاه های مختلفی که کار کرده این مسئله را نشان داده است.

 

۲۰۸۱

مجله