ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

همه چیز درباره بیمه های عمرانفرادی بیمه پارسیانامین محمدی، مدیر بیمه های عمر انفرادی بیمه پارسیان در خصوص محصولات و  پوشش هاي بيمه اي اصلي، در حوزه هاي مديريت بيمه هاي عمر انفرادي توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه پول‌نیوز، وی گفت: محصولات اصلي مديريت بيمه هاي عمر انفرادي، شامل  بيمه نامه هاي عمر ساده زماني، بيمه نامه عمر ساده زماني با سرمايه نزولي(مانده بدهكار)، بيمه نامه عمر و سرمايه گذاري، بيمه نامه عمر و سرمايه گذاري با رويكرد طرح سنوات و بيمه نامه عمر و سرمايه خانواده شركت بيمه پارسيان مي باشد كه در اختيار هموطنان محترم ما در سراسر ايران قرار دارد و ايشان مي توانند با مراجعه  به شبكه گسترده فروش شركت بيمه پارسيان در اقصي نقاط كشور نسبت به خريداري اين محصولات و پوششهاي بيمه اي اقدام نمايند.ضمنا كارشناسان بيمه اي ما در مجتمع ها و شعب بيمه اي كل كشور، آماده مشاوره و راهنمايي مشتريان در زمينه خريد محصول بيمه اي، مناسب با نياز و خواسته شان مي باشند.

علاوه بر پوششهاي اصلي، چه پوششها و طرح هايي در جهت تكميل نيازهاي بيمه اي افراد جامعه در مديريت بيمه هاي عمر انفرادي شركت بيمه پارسيان در نظر گرفته ايد

پوشش هاي تكميلي ما در قالب پوششهاي اضافي، و براساس نيازها و تقاضاي هموطنان محترم طراحي شده است. اين پوششها در حال حاضر شامل تامين كمك هزينه هاي درمان بيماري هاي خاص و صعب العلاج تا سقف 300.000.000 ريال،پرداخت سرمايه تا سه برابر سرمايه فوت بيمه نامه، در صورت فوت ناگهاني بيمه شده در اثر حوادث، پرداخت سرمايه در صورت از كارافتادگي و نقص عضو بيمه شده در اثر خطرات ناشي از حادثه تا سقف 500.000.000 ريال  و معافيت بيمه گذار بيمه نامه  از پرداخت بخشي از حق بيمه، در صورت از كارافتادگي دائم و كامل بيمه شده در اثر حادثه يا بيماري مي باشد كه در صورت درخواست بيمه گذار در زمان صدور بيمه نامه يا پس از صدور بيمه نامه(طي الحاقيه)، در اختيار ايشان قرار خواهد گرفت.

با توجه به فضاي رقابتي در صنعت بيمه و به عنوان يكي از شركتهاي معتبر و پيشتاز در حوزه بيمه هاي عمر انفرادي، چه تدابير و تمهيداتي در خصوص طراحي محصولات و پوشش هاي جديد انديشيده ايد.

اتفاقا يكي از دغدغه هاي هميشگي اين مديريت، طراحي محصولات بيمه اي جديد در حوزه بيمه هاي زندگي مي باشد.

در همين راستا به اطلاع مي رساند كه اساسا  يكي از معيارهاي موفقيت شركتهاي بيمه ، ارائه محصولات و پوششهاي بيمه اي بر اساس نيازها و خواسته هاي بالقوه بازار مي باشد. بيمه هاي زندگي به عنوان يكي از رشته هاي روبه توسعه در صنعت بيمه كشور مطرح بوده و در اين راستا شركتهاي بيمه مي بايست با مطالعه و تحقيقات در بازار و ارائه محصولات متناسب با نيازهاي متفاوت افراد جامعه، رسالت خود را به نحو احسن به انجام رسانند.يكي از مدرنترين، سودمند ترين و رايج ترين محصولات در حوزه بيمه هاي زندگي و در سبد محصولات بيمه اي اين شركت، بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري مي باشد كه شامل پوشش اصلي فوت به هر علت در مورد بيمه شده و يك سرمايه گذاري مدون و سيستماتيك مي باشد.يكي از راههاي غني سازي و ايجاد مطلوبيت افزون تر در اين رشته بيمه اي(عمر و سرمايه گذاري) طراحي و ارائه پوششهاي اضافي مطلوب و متناسب با نيازهاي افراد جامعه مي باشد.اهميت اين موضوع به حدي مي باشد كه وجود پوششهاي اضافي مناسب در بيمه عمر و سرمايه گذاري موجب افزايش قابل توجه تابع تقاضاي اين محصول و ارتقاي ميزان سطح رضايتمندي و وفاداري بيمه گذاران اين رشته بيمه اي شده و خواهد شد، زيرا پوششهاي اضافي جديد طراحي شده، قابليت ارائه به بيمه گذاران بالفعل و بالقوه را دارا مي باشد.در همين راستا شركت بيمه پارسيان به عنوان يكي از بزرگترين شركت هاي بيمه اي در كشور، همواره در زمينه طراحي و ارائه پوششهاي جديد در حوزه بيمه هاي زندگي در جمع پيشروندگان بازار قرار داشته است.

بدينوسيله به اطلاع مشتريان و ساير هموطنان عزيز مي رساند كه پوششهاي اضافي مندرج در ذيل از طرف اين مديريت طراحي شده و با اخذ مجوزهاي قانوني از بيمه محترم مركزي جمهوري اسلامي ايران، ان شاء الله به زودي در اختيار هموطنان محترم قرار خواهد گرفت.

پوشش اضافي پرداخت هزينه هاي پزشكي در صورت بروز حوادث كه معادل 20% سرمايه فوت در اثر حادثه و تا سقف 400.000.000 ريال، بيمه شده را در برابر هزينه هاي پزشكي و بيمارستاني ناشي از بروز حوادث، تحت پوشش قرار مي دهد.

پوشش معافيت بيمه نامه از كل حق بيمه در صورت از كارافتادگي دائم و كامل بيمه شده، ناشي از حوادث يا بيماري، كه بيمه نامه را از كل حق بيمه(هم بخش فني و هم بخش سرمايه گذاري) معاف مي دارد.

پوشش پرداخت مقرري روزانه در صورت بستري شدن بيمه شده در بيمارستان به علت حادثه، كه اين پوشش رقمي معادل 5 در هزار سرمايه فوت در اثر حادثه را در صورت تحقق حادثه تحت پوشش و از چهارمين روز بستري شدن بيمه شده در بيمارستان، تا سقف 90 روز، در اختيار ايشان قرار مي دهد.

پوشش پرداخت مستمري به بيمه شدگان در صورت از كارافتادگي دائم و كامل ايشان ،كه پرداخت مستمري به ميزان حداكثر چهار برابر حق بيمه را براي مدت 12 سال و در صورت از كارافتادگي دائم و كامل بيمه شده، تضمين مي نمايد.

پوشش پرداخت سرمايه بيكاري در صورت از كارافتادگي دائم و كامل بيمه شده كه سرمايه اي معادل 70% سرمايه فوت در اثر حادثه را، تا سقف 1.000.000.000 ريال، در صورت از كار افتادگي دائم و كامل بيمه شده، در اختيار بيمه شده قرار مي دهد.

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,