ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

همراهی ایرانی‌های حاضر در چین با تیم ملی در بازی سه شنبه

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,تیم ملی ایران

پیش بینی می شود حدود ۲۰۰ ایرانی برای حمایت از تیم ملی ایران برابر چین در ورزشگاه المپیک شن یانگ حاضر شوند.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، فرستاده سفیر ایران در چین برای استقبال از تیم ملی از حضور  ایرانی‌ها در ورزشگاه المپیک شن یانگ برای تشویق تیم ملی در بازی سه شنبه خبر داد. او همچنین از فراهم شدن اقلام فرهنگی از جمله پرچم ایران و ادوات تشویق مانند طبل خبر داد و گفت این ۲۰۰ ایرانی از شهرهای پکن و شانگهای به شن یانگ سفر خواهند کرد.

ورزشگاه المپیک شهر شن یانگ ۶۰ هزار نفر ظرفیت دارد و به گفته خبرنگار محلی، این شهر برای دیدار روز سه شنبه ظرفیت ورزشگاه تکمیل خواهد شد. این استادیوم در سال ۲۰۰۷ ساخته شد و برای برگزاری برخی از مسابقات فوتبال بازی‌های المپیک تابستانی سال ۲۰۰۸ مورد استفاده قرار گرفت. ورزشگاه المپیک، استادیوم اختصاصی تیم شنیانگ دونجین از تیم‌های حاضر در رقابت‌های دسته دوم لیگ چین است.

از نکات جالب دیگر شهر شن یانگ می توان به رطوبت بالای این شهر اشاره کرد که در حال حاضر رطوبتی ۶۵ درصدی دارد و این میزان رطوبت بیش از دو برابر رطوبت دمای فعلی تهران است. رطوبت در این شهر در برخی ساعات به نزدیک ۹۰ درصد نیز می رسد.

دو چینی هوادار تیم ملی ایران از زمان ابتدای ورود تیم ایران به فرودگاه شهر تا مقابل هتل تیم ملی ایران را همراهی می کردند. این دو با در دست داشتن لباس تیم ایران و همچنین تصاویری از تک تک بازیکنان تیم ملی با اعضای تیم عکس یادگاری گرفتند.

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,