ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دیدار امین حیایی با مخاطبان ناردون

امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون که فیلم سینمایی «ناردون» با نقش آفرینی او روی پرده سینماها به نمایش درآمد ،در خصوص این فیلم گفت:«ناردون» یک کار طنز اجتماعی است که امیدوارم مردم عزیز آن را دوست داشته باشند.

وی ادامه داد:در واقع «ناردون» یک طنز روستایی خیلی شیرین و آبرومند است و من افتخار می کنم که در این پروژه حضور داشتم. ناردون آخرین ساخته فریدون حسن پور کارگردان سینما محسوب می شود .

امین حیایی بازیگر سرشناس سینمای ایران که کمدی داغ و پرمخاطب “ناردون” با بازی او روی پرده است مدتی است که در ایالات متحده به سر می برد.

امین حیایی بعد از بازگشت به ایران در ابتدای هفته آینده به دیدار با مخاطبان “ناردون” خواهد رفت.

  امین حیایی

امین حیایی در فیلم سینمایی ناردون

امین حیایی شنبه ۱۳ شهریور ماه راس ساعت ۲۱ به پردیس آزادی رفته و حین دیدار و گفتگوی رودررو با مخاطبان “ناردون” همراه با آنها به تماشای این کمدی می نشیند.
در این دیدار دست اندرکاران تولید “ناردون” و تعدادی از همبازیان حیایی و از جمله سیروس گرجستانی و شهرام قاعدی حضور خواهند داشت.

ناردون” که از حضور امین حیایی، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، امیر نوری، لیلا اوتادی و شهرام قاعدی سود می برد توسط فریدون حسن پور ساخته شده است. منصور سهراب پور تهیه کننده فیلم است.

اغلب لوکیشنهای “ناردون” در طبیعت بکر شمال کشور قرار داشته و فیلم داستانی پرحادثه را درباره آدمهایی روایت می کند که بنا میشود برای کمک به کاهش هزینه هایشان، مراسم عروسی خود را همزمان با مراسم عزا برگزار کنند!!!

پخش کننده “ناردون” رسانه فیلمسازان به مدیریت حبیب اسماعیلی است و فیلم در بیش از ۶۰ سینما در سراسر کشور روی پرده است.

همراهی امین حیایی با مخاطبان در تماشای ناردون

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,