ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

ترانه خوانی میشل اوباما در ماشین

میشل لاواون رابینسون اوباما متولد ۱۷ ژانویه ۱۹۶۴ یک نویسنده و حقوقدان آمریکایی است. وی همسر رئیس جمهور فعلی آمریکا، باراک اوباما و نخستین زن دورگه آفریقایی-آمریکایی است که بانوی اول آمریکا شده است.وی میشل اوباما در جریان دعوتی که به برنامه late late show دارد ترانه هایی را در مصاحبه ای که با جیمز کوردن داشت از بیانسه و استیوی واندرز همخوانی کرد و به نوعی با این رفتارش همه را غافلگیر کرد.

میشل اوباما همسر رییس جمهوری آمریکا این هفته در قالب " تور کاخ سفید "میهمان برنامه "late late show" شبکه سی بی اس آمریکا بود که با مجری گری " جیمز کوردن " انگلیسی برگزار می شود.در این برنامه جیمز کوردن میشل را سوار بر خودرو کرده و با او مصاحبه کرد.

در جریان این برنامه " میسی الیوت " رپر معروف آمریکایی نیز به میشل و جیمز ملحق شد. میشل اوباما در جریان این برنامه ترانه هایی را از بیانسه و استیوی واندرز همخوانی کرد.

او به هنگام سوار شدن بر خودرو در مقابل کاخ سفید گفت که هفت سال و نیم است که این گونه سوار بر خودرو نشده است و تنها در جریان آموزش رانندگی دخترش این کار را کرده است.

او به محض سوار شدن به خودرو از جیمز کوردن خواست تا ضبط ماشین را روشن کند، چون سالهاست حسرت سوار شدن به خودرو و گوش دادن به موزیک در خودرو را دارد.

میشل اوباما

میشل اوباما

همخوانی میشل اوباما با خوانندگان هالیوودی در ماشین! + تصاویر

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,