ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تکرار/مخملی به تسنیم خبر داد

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۰:۳۷

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی

دبیر کمیته تشکیلات «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» از برگزاری همایش توسعه مراکز استانی این تشکل در هفته آینده خبر داد.

حسن مخملی دبیر کمیته تشکیلات و برنامه‌ریزی و توسعه دفاتر استانى جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، از برگزاری همایش توسعه مراکز استانی این تشکل در روز ۱۸ شهریورماه خبر داد.

مخملی با بیان اینکه جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی متشکل از جمع خواص ایثارگر و متخصص ایران اسلامی، درصدد است تا مطالبات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران، به‌ویژه گروه‌هاى شاهد و ایثارگر را از مسئولین پیگیرى و محقق سازد، گفت: این تشکل با تشکیل کمیته‌هاى تخصصى و با روحیه جهادى در تلاش است گفتمان انقلاب اسلامى، فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت را ترویج و بر اساس دکترین پیشرفت و تعالى، امور مربوطه را برای مسئولین جهت‌سازى، الگوسازى و تصمیم‌سازى نماید.

دبیر کمیته تشکیلات «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» با اشاره به اینکه کارگروه‌هاى تخصصی جمعیت جانبازان، تمامى برنامه‌ها و عملکرد مسئولین را چه در داخل و چه در خارج ارزیابی می‌کند، تصریح کرد: این تشکل پاسدارى از ارزشهاى حاکمیت نظام مقدس جمهورى اسلامى را مأموریت اصلى خود مى‌داند.

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال از طرف امام خامنه‌ای به «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، اظهار کرد: شورای مرکزی جمعیت جانبازان، تشکیلات سازمانى و دفاتر استانى خود را توسعه داده و بسترها و محملهاى کارا و ذى‌تأثیر خود را در قالب برگزارى همایش توسعه مراکز استانى در روز ۱۸ شهریور ماه سال ۹۵ برگزار می‌کند.

مخملی خاطرنشان کرد: این همایش مبتنى بر مأموریتهاى مرامنامه جمعیت و گفتمان قدیم و معاصر انقلاب اسلامى و مقام عظماى ولایت است که به مسئولین راه‌اندازى دفاتر استانى معرفى و تفویض خواهد شد.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال178 روز قبل