ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

کدخدایی به تسنیم خبر داد

۳۰ تير ۱۳۹۵ – ۱۲:۲۸

کدخدایی

سخنگوی جدید شورای نگهبان از بررسی پیشنهاد دولت برای تغییر در زمان برگزاری انتخابات ۹۶ در جلسه هفته آینده این شورا خبر داد.

عباسعلی کدخدایی سخنگوی جدید شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی تسنیم با اشاره به جلسه امروز این شورا، گفت: در بخشی از جلسه امروز شورای نگهبان که به ریاست آیت‌الله جنتی برگزار شد، رئیس و اعضای هیئت رئیسه این نهاد انتخاب شدند.

وی افزود: در ادامه جلسه امروز شورای نگهبان مقرر شد که پیشنهاد وزارت کشور مبنی بر تغییر در زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 96 در جلسه بعدی شورای نگهبان مورد بررسی قرار گیرد.

سخنگوی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: براساس تصمیم اعضای شورای نگهبان بررسی پیشنهاد وزارت کشور درباره تغییر در زمان برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم به جلسه هفته آینده این شورا موکول شد.

کدخدایی اظهار کرد: در جلسه امروز شورای نگهبان مصوبه‌ای نداشتیم و بیشتر وقت به انتخاب دبیر و اعضای هیئت رئیسه این نهاد اختصاص یافت.

پیشتر، سیامک‌ ره‌پیک معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان درباره پیشنهاد وزارت کشور برای تغییر در زمان برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا در سال آینده گفته بود که وزارت کشور برگزاری این انتخابات را در دو تاریخ 29 اردیبهشت و 5 خرداد 96 پیشنهاد کرده است؛ موضوعی که بررسی کارشناسی شده و گزارش آن آماده است.

به گزارش تسنیم، علی پورعلی‌مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور از پیشنهاد وزارت کشور به شورای نگهبان درباره برگزاری انتخابات سال 96 پیش از موعد مقرر قانونی، به دلیل مصادف شدن آن با ماه مبارک رمضان خبر داده بود.

انتهای پیام/ 

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال217 روز قبل