ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

کفش طلای تقلبی طارمی به موسی سلامت

 
در ابتدای بازی پرسپولیس و سایپا، مهدی طارمی مهاجم بوشهری، کفش طلای آقای گلی فصل گذشته خود را به جانباز مشهور پرسپولیسی اهداء کرد. وی جایزه بهترین مهاجم فصل گذشته را هم به خانواده مرحوم نوروزی کاپیتان سابق پرسپولیس اهدا کرد اما اصل ماجرا چیست؟
 
بعد از این که مهدی طارمی جایزه بهترین مهاجم یا آقای گل لیگ پانزدهم و همچنین مرد سال فوتبال را کسب کرد، در تریبون اعلام کرد که یکی از این دو جایزه را به همسر مرحوم هادی نوروزی تقدیم می کند. او سپس به عمو موسی هم وعده داد دیگر جایزه اش به او تعلق دارد. جانباز پرسپولیسی هم شب قبل در ورزشگاه تختی حاضر شد تا جایزه اش را دریافت کند. مهدی طارمی هم جایزه را به عمو موسی داد تا او خوشحال ترین مرد حاضر در تختی باشد.
 
با ذوق زیاد به همه سمت استادیوم می رفت و جایزه اش را نشان می داد. ولی این یک ضد حال به کسانی است که متوجه پشت پرده شده اند. این جایزه هیچ شباهتی ندارد به جایز ه هایی که مهدی طارمی روی سن برترین های لیگ پانزدهم دریافت کرد. در مراسم بهترین های لیگ پانزدهم او به عنوان آقای گل، کفشی را دریافت کرد که زیرش یک نیم دایره است و روی آن کفش چیزی ندارد. به عنوان مرد سال هم تندیسی که دریافت کرد به همسر هادی نوروزی داد که اصلا کفش طلا نیست.
 
تنها شانسی که می ماند این است که طارمی جایزه فصل قبلش را به موسی داده باشد. ولی با مشاهده عنوان بهترین مهاجم لیگ چهاردهم باز هم شباهتی بین جایزه طارمی با تندیسی که دست جانباز پرسپولیسی است مشاهده نمی شود. مهدی طارمی جایزه ای تقلبی به عمو موسی داد؟ فریم به فریم مشاهده می کنید.
 
کفش طلای طارمی

کفش طلای طارمی و کفش طلای تقلبی

 
کفش طلای طارمی

مهدی طارمی و ضدحال به موسی سلامت

 
کفش طلای طارمی

کفش طلای مهدی طارمی

 
کفش طلای طارمی

کفش تقلبی هدیه به جانباز پرسپولیسی

 
کفش طلای طارمی

جایزه مرد سال به مهدی طارمی

هدیه کفش طلای تقلبی مهدی طارمی به جانباز پرسپولیسی + تصاویر

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,