ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

طبق اطلاع رسانی های  رایتل، با آغاز به کار بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب در مصلی تهران، رایتل خدمات ویژه‌ای را به بازدید کنندگان از نمایشگاه ارایه می‌دهد. رایتل در طول برگزاری نمایشگاه کتاب در محل مصلی تهران حضور داشته و بنابراین کلیه کسانی که قصد استفاده از خدمات نسل سوم تلفن همراه را دارند می‌توانند با مراجعه به غرفه این اپراتور نسبت به خرید سیم کارتهای رایتل، ویژه نمایشگاه اقدام نمایند.

بر این اساس، با خرید هر یک از سیم‌کارت‌های رایتل در این نمایشگاه و با اولین استفاده از سیم‌کارت خریداری شده (اعم از اینترنت، پیامک و یا تماس) یک سیم کارت رایگان هدیه هم به مشترک تعلق می‌گیرد.

علاوه براین مشترکین می‌توانند با فعالسازی سیم‌کارت خود، علاوه بر استفاده از خدمات بسته آغازین شامل ۵۰۰ دقیقه مکالمه، ۵۰۰ پیامک و ۵۰۰ پیام چندرسانه‌ای درون شبکه و همینطور ۵۰۰ مگابایت اینترنت رایگان، از ۱۰ هزار دقیقه مکالمه و ۱۰ هزار پیامک رایگان درون شبکه بر روی سیم‌کارت‌های اعتباری و یک گیگابایت اینترنت رایگان بر روی سیم‌کارت دیتا نیز بهره‌مند شوند.

همچنین مشترکینی که در این نمایشگاه سیم‌کارت رایتل را خریداری نمایند از پرداخت ۸ درصد مالیات ارزش بر افزوده جهت خرید سیم‌کارت رایتل معاف هستند.

رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس‌های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می‌توان به سرویس‌های چند رسانه‌ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

+ 2
مخالفم – 1

منبع : دلگرم

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,