ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

هتل اودیسه

یکی از کارهای مهمی که در سراسر دنیا برای جذب گردشگر و موفقیت بیشتر در این زمینه است، ساخت هتلهای مختلف و عجیب است،چراکه منحصر به فرد بودن هتل های تفریحی در جذب مشتری و گردشگران نقش به سزایی دارند

هتل اودیسه

هتل اودیسه 

هتل اودیسه

هتل فضایی اودیسه

هتل فضایی اودیسه, هتلی خانوادگی برای کسانی است که آرزوی تماشای ستارگان را در فضای اودیسه شخصی خود دارند, مهمانانی که قصد اقامت در این هتل را دارند, فرصت اقامت در ۶ حباب را می یابند که هر کدام موضوع خاصی را در بر می گیرد, به عنوان مثال, یکی از از این حباب ها, داستان هزار و یک شب را برای اقامت کنندگانش, تصویر می کند.

هتل اودیسه

هتل فضایی اودیسه یک هتل خانوادگی

برای جلوگیری از هر گونه آسیبی به طبیعت و بر جای گذاشتن کمترین تاثیر منفی بر جنگل های کاج اطراف, باد این حباب ها در پایان هر فصل خالی می شود و علاوه بر جذابیت های این مکان, وفاداری به عناصر طبیعت را نیز به همراه دارد.

هتل اودیسه

هتل فضایی اودیسه یکی از دیدنی های فرانسه

اگرچه این حباب ها شفاف می باشند اما فضاهای خصوصی نیز برای مهمانان آن در نظر گرفته شده است. خدماتی چون, سرو شام به صورت اختصاصی, ماساژ و مشاهده ستارگان از طریق تلسکوپ در تاریکی شب, به اقامت کنندگان این مکان نسبتا دور افتاده داده می شود, همچنین فرصت بازدید از سفالگران سنتی که مشغول که به کار هستند و کارهای زیبای هنری آنها نیز فراهم است.

هتل اودیسه

 

هتل رویایی و حبابی اودیسه در فرانسه + تصاویر

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,