ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی پیشین بایرن مونیخ با انتقاد از عدم صبر و حوصله در دنیای فوتبال اذعان کرده این ورزش روح خود را از دست داده است.

به گزارش وبسایت نود، یوپ هاینکس که در آخرین فصل دوران مربیگری خودش موفق شد همراه با بایرن مونیخ فاتح سه گانه شود در جدیدترین مصاحبه اش عنوان کرده فوتبال روح خود را از دست داده و از مسیر درستش خارج شده است.

هاینکس به نشریه آلمانی Die Welt گفته:

فقط به بازار نقل و انتقلات متورم نگاه کنید. فوتبال از مسیر خودش خارج شده است. فوتبال رح خود را از دست داده و به یک کسب و کار تبدیل شده است. همه چیز سریع شده و دیگر کسی صبر ندارد. در واقع زندگی خارج از فوتبال هم اینگونه شده است. افراد اگر به هر دلیلی به نتیجه نرسند فورا واکنش نشان می دهند. این شوکه کننده است.

سرمربی پیشین رئال مادرید و بایرن مونیخ همچنین درباره شرایط باستین شواین اشتایگر در منچستر یونایتد که با تصمیم ژوزه مورینیو حق حضور در تمرینات این تیم را ندارد گفته:

البته که شرایط خوبی برای شواینی نیست اما شما باید به هر دو طرف ماجرا نگاه کنید. شواینی سال گذشته با توصیه لوئیز فن خال و با انتظارات زیاد به منچستر یونایتد پیوست. شرایط آنگونه که شواین اشتایگر و باشگاه منچستر یونایتد می خواستند پیش نرفت. البته مصدومیت ها هم در این موضوع تاثیر گذار بود. ماجرای شواینی مرا اصلا شگفت زده نمی کند چون فوتبال دیگر مثل ۱۵ سال پیش نیست.

۲۰۳۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,