ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ریو

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۹:۲۳

سیدمهدی هاشمی

رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: من از عملکرد تیراندازان ایران در المپیک راضی هستم و همین که برخی از آنها به فینال رسیدند، خوب بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، رئیس فدراسیون تیراندازی در پایان کار نمایندگان ایران در ریو پس از رقابت آخرین نماینده ایران در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: من از عملکرد بچه‌ها راضی هستم. همین که برخی از آنها به فینال رسیدند، خوب بود. به‌هر حال رقبای آنها روزی ۳۰۰ تیر در تمرین می‌زنند و بچه‌های ما در بهترین حالت با هفته‌ای ۳۰۰ تیر تمرین داشتند.

وی در ادامه افزود: فقط اعزام به المپیک از مدت‌ها قبل برای بچه‌ها قطعی بود و سایر اعزام‌های ما به‌دلیل مشکلات مالی دقیقه نودی بود.

مهدی هاشمی با اشاره به کم‌تجربه بودن نمایندگان ایران در ریو عنوان داشت: فقط احمدی و جام بزرگ برای دومین بار این میدان را تجربه کردند. واقعاً توقعی از نوروزیان یا خدمتی با سن کم‌شان وجود نداشت. خوشبختانه تیراندازی رشته‌ای است که تا دوره‌های بعد هم این تیراندازان می‌توانند به المپیک راه پیدا کنند.

رئیس فدراسیون تیراندازی در خاتمه تصریح کرد: امیدوارم نگرش‌ها به تیراندازی تغییر کند. هر تیرانداز المپیکی در دو ماده می‌تواند شرکت کند. این یعنی فرصت کسب دو مدال  وجود دارد و باید به این بچه‌ها بیشتر رسیدگی شود.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال193 روز قبل