ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

گزارش خبرنگار تسنیم از ریو

۱۵ مرداد ۱۳۹۵ – ۲۱:۴۲

کیومرث هاشمی

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: از سوی میزبان ضعف‌های زیادی در هماهنگی و برگزاری دیده می‌شود که همین امر کار کادر اجرایی و سرپرستی کاروان اعزامی در ریو را بیشتر می‌کند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به ریو، کیومرث هاشمی در نشست با کادر اجرایی و سرپرستان تیم‌های اعزامی حاضر در ریو عنوان کرد: از سوی میزبان ضعف‌های زیادی در هماهنگی و برگزاری کارها دیده می‌شود که همین امر کار کادر اجرایی و سرپرستی کاروان اعزامی در ریو را بیشتر می‌کند.  خوشبختانه سرپرست‌های تیم‌های کشورمان با همدلی و فعالیت شبانه‌روزی تلاش کردند با فراهم کردن امکانات لازم تیم‌های اعزامی کشورمان دغدغه خاطری نداشته باشند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی تصریح کرد: حتماً به خاطر دارید در دوران دفاع مقدس چگونه فرزندان این مرز‌وبوم با حداقل امکانات برای سربلندی ایران اسلامی جنگیدند و المپیک هم خود میدان نبردی است برای نشان دادن توانمندی فرزندان این مرز و بوم و امیدوارم در سایه الطاف الهی و بعد از ماه‌ها تلاش، تمرین و ممارست و تحت لوای دعای خیر مردم پیام‌آور شادی برای ملت بزرگتان باشید.

در خاتمه سرپرستان تیم‌های حاضر ضمن قدردانی از کادر سرپرستی و کمیته ملی المپیک در تهیه بلیت بیزینس کلاس برای ورزشکاران و کادر فنی اعزامی به ریو از تلاش‌های کادر اجرایی در برطرف نمودن درخواست‌های تیم‌های حاضر کشورمان در ریو تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال203 روز قبل