ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از هیل، روزنامه نیویورک دیلی نیوز گزارش داد، در خالی که دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دفعات اعلام کرده هیلاری کلینتون، میلیون‌ها دلار از عربستان سعودی دریافت کرده است،  اسناد جدید حاکی از آن است که ترامپ نیز با عربستان سعودی مراودات مالی داشته و از آل سعود پول گرفته است.

براساس این گزارش، دونالد ترامپ در ژوئن سال ۲۰۰۱، طبقه ۴۵ برج «ترامپ ورلد» در نیویورک را به بهای ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار به پادشاه عربستان فروخت. مدارکی که به دست نیویورک دیلی نیوز رسیده نشان می‌دهد در سال ۲۰۰۸ این آپارتمان به محل اقامت مقامات سعودی برای حضور در نشست سازمان ملل تبدیل شده است.

درصورتی‌که این اتهامات تأیید شود، ترامپ از سال ۲۰۰۱ تاکنون دست‌کم ۵ میلیون ۷۰۰ هزار دلار از دولت عربستان دریافت کرده است.

بررسیهای نیویورک دیلی نیوز همچنین نشان میدهد که شفیق بن لادن برادر اسامه بن لادن رهبر طالبان افغانستان نیز در سال ۱۹۸۶ به مدت ۴ ماه در یکی از آپارتمانهای متعلق به دونالد ترامپ زندکی میکرده است.

رقابتهای انتخاباتی آمریکا در حالی به روزهای حساس خود نزدیک میشود که بیشتر رای دهندگان آمریکایی معتقدند که هیچ از این ۲ کاندیدا صلاحیت و شرایط لازم را برای ورود به کاخ سفید ندارد. اغلب آمریکایی میگویند که سر ناچاری مجبورند به یکی از این ۲ کاندیدا رای رهند.

مساله افشای ایمیلهای هیلاری کلینتون، استفاده از ایمیل شخصی برای ارسال پیامهای محرمانه، دریافت کمکهای مالی از عربستان و اتهامات مربوط به نقش کلینتون در ایجاد داعش از یک سو و مواضع تند ترامپ علیه مسلمانان و رنگین پوستان، عدم ثبات شخصیتی و اظهارات متناقض ترامپ باعث شده است که هر دو نامزد دموکرات و جمهوریخواه تصویر منفی از خود نزد افکار عمومی آمریکا به جا بگذارند.

انتهای پیام/م

http://fna.ir/5XS7KD

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,