ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۵:۱۷

دری نجف‌‌‌آبادی

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه قوای مسلح ایران از هیچ دشمنی واهمه ندارند، گفت: امنیت و آرامش امروز کشور نتیجه هوشیاری نیروهای مسلح است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت‌الله قربان‌علی دری‌ نجف‌آبادی ظهر امروز در دیدار با فرماندهان و کارکنان مرکز آموزش حضرت علی‌اکبر(ع) ارتش در استان مرکزی، با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: قوای مسلح ما از هیچ دشمن خارجی در منطقه و سطح جهانی به‌ویژه آمریکا، رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانان آ‌ن‌ها ترس و واهمه‌ای ندارند، این درحالیست که در طول این ۳۸ سال ثابت شده هر جا دشمن قصد تعرضی داشته، وحدت و انسجام ملت ایران افزایش یافته است.

وی افزود: برهمین اساس، امروز قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران به برکت خون پاک شهیدان گلگون‌کفن و حضور نیروهای مخلص، متعهد و مجاهد به اقتدار بالایی در منطقه و کشور دست یافته به‌طوری‌که که این قدرت در عرصه‌های مختلف موشکی، زمینی، هوایی، دریایی و امنیتی، مسائل استراتژیکی بی‌نظیر و تحسین‌برانگیز است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: همین اقتدار، قدرت و توان بالای قوای مسلح ایران اسلامی سبب شده تا هیچ کشور و قدرتی در دنیا جرات روبه‌رویی و مواجهه با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را نداشته باشد.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی بیان کرد: قوای مسلح ما باید در شرایط کنونی که دشمن از هر دسیسه و ترفندی برای متزلزل کردن اندیشه‌های انقلاب استفاده می‌کند همواره آماده دفاع از این مرز و بوم و همچنین حراست از ارزش‌های اسلام و مسلمانان باشد.

وی سلامت و پاکی سربازان و مدافعان ایران اسلامی را رمز موفقیت این نیروها دانست و گفت: از آغاز شکل‌گیری و تحقق انقلاب اسلامی، پاک‌بودن و سلامت و تهذیب نفس سربازان ایران همواره سبب سرکوب همه فتنه‌انگیزی‌های بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی ادامه داد: بصیرت، تیزبینی و بیداری قوای مسلح، از ضروریات کار آن‌هاست چراکه بدخواهان و دشمنان این نظام اسلامی همواره در فکر فتنه و توطئه جدید ضد انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی هستند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی عنوان کرد: فرماندهان پدافند هوایی باید با جذب نیروهای جوان و با انگیزه در مسیر تحقق اهداف متعالی نظام اسلامی حرکت کنند چراکه این وظیفه قوای مسلح کشور است که با بهره‌گیری از اندیشه و آموزه‌های دینی و قرآنی و با توسل و تمسک به فرهنگ اصیل اسلام ناب محمدی و فرهنگ همیشه زنده و جاوید عاشورا و تحت فرمان فرماندهی معظم کل قوا آماده جانبازی، ایثار و فداکاری در راه انقلاب، نظام اسلامی و اسلام ناب محمدی باشند.

وی خاطرنشان کرد: بالابردن انگیزه نیروهای تحت امر و مدیریت از مهمترین سرفصل‌های کاری فرماندهان پدافند هوایی است چراکه این بخش از نیروهای قوای مسلح از حساسیت و ضرورت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال171 روز قبل