ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – هفته پنجم لیگ برتر فوتبال با برگزاری بازی دو تیم استقلال و ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی به پایان رسید.

بعد از یک ماه تعطیلی لیگ به دلیل دو بازی اول تیم ملی فوتبال در مرحله مقدماتی جام جهانی، از روز جمعه هفته پنجم لیگ آغاز شد و بازی‌های این هفته امشب با بازی دو تیم استقلال و ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی به پایان رسید.

در پایان این هفته، همچنان پنج تیم صبای قم، پیکان، استقلال، گسترش فولاد و فولاد خوزستان بدون برد هستند و موفق به کسب پیروزی نشده‌اند.

هیچ تیمی در پایان هفته پنجم بدون مساوی نیست و تنها دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی هستند که شکستی در کارنامه خود ندارند.

شاگردان فرهاد کاظمی در تیم سیاه‌جامگان هم تنها تیمی هستند که تفاضل گل صفر دارند و بقیه تیم‌های حاضر در جدول تفاضل گلی مثبت و یا منفی دارند.

نفت تهران با ۸ گل زده بیشترین گل زده لیگ را تا پایان هفته پنجم در اختیار دارد و پرسپولیس با تنها یک گل خورده بهترین خط دفاعی را در اختیار دارد.

پرسپولیس بعد از هفته بیست و یکم لیگ چهاردهم که برابر صبا به تساوی بدون گل دست یافته بود دیگر هیچ تساوی بدون گل در دیدارهای خود در لیگ نداشت، در این هفته پس از ۴۳ بازی در لیگ به تساوی صفر-صفر رضایت داد و موفق به شکستن رکورد استقلال اهواز که ۴۴ بازی بدون تساوی صفر-صفر را در کارنامه خود دارد نشد.

علیرضا بیرانوند، سنگربان پرسپولیس با بسته نگه داشتن دروزاه خود در بازی مقابل تراکتورسازی، چهارمین کلین شیت خود را در این فصل ثبت کرد.

مهدی رحمتی در ۴ بازی که درون دروازه استقلال قرار گرفته است هرگز نتوانسته دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

سامان نریمان‌جهان، هافبک تیم ماشین‌سازی تبریز با گلی که در دقیقه ۵۲ بازی مقابل استقلال به ثمر رساند، موفق شد رکورد پنج گل زده به استقلال را برای خود ثبت کند. او پیش از این در لباس تراکتورسازی نیز ۴ بار مقابل استقلال گلزنی کرده بود.

در جدول رده‌بندی لیگ، به غیر از پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان که ۱۱، ۹ و ۷ امتیازی هستند، بقیه تیم‌ها در امتیازات ۸، ۶، ۴ و ۳ مشترک هستند و این تفاضل گل است که جایگاه ۱۳ تیم حاضر در جدول لیگ را مشخص کرده است.

۶۰۱۷

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,