ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

المان های طبیعی ومدرن در فضاسازی خانه، محیط کار و فروشگاه
۴ نکته در مورد محصولات حصیری که خوب است بدانید  

محصولات حصیری دارای مزایای زیادی هستند که از اهم آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد؛  

• مزایای زیست محیطی: از مواد اولیه طبیعی ساخته می شوند که کاملا سازگار با محیط زیست هستند و باعث آلودگی کره زمین نمی شوند.

• کاربرد تزیینی: محصولات حصیری علاوه بر کاربرد خاص هر یک در زندگی روزمره به دلیل اینکه از صنایع دستی محسوب می شوند و زیبایی طبیعی و منحصر به فردی هم دارند، در هر کجا که قرار بگیرند می توانند به عنوان دکور و تزیین نیز استفاده شوند.

• حس طبیعی: محصولات حصیری به عنوان یک چاشنی طبیعی، موجب تلطیف و گرمی زندگی ماشینی و سرد امروزی می شوند.

• عدم جذب دوده و گرد و غبار محیطی: اگر از ظروف و سبدهای پلاستیکی در کابینت آشپزخانه خود استفاده کرده باشید، متوجه شده اید که مواد پلاستیکی به دلیل الکتریسیته ساکنی که ایجاد می شود، با گذشت زمان دوده و گرد و غبار موجود در هوا را به خود جذب و حتی باعث سیاه شدن دیواره کابینت اطراف خود می شوند، عارضه ای که محصولات حصیری به هیچ وجه با آن مواجه نمی شوند!

 

و اما گروه سبدکو فعالیت خود را در زمینه طراحی و فروش اینترنتی محصولات حصیری یا همان بافته های گیاهی از سال ۱۳۹۲ آغاز کرد. این برند با نگاهی نو و رویکردی علمی درصدد ترویج استفاده از محصولات دوستدار طبیعت در ایران امی باشد، حرکتی که  مدتی است در سایر نقاط جهان شروع شده است. محصولات سبدکو، به دلیل طراحی خاصی که دارند در جای جای خانه فضایی زیبا و مدرن را برای شما خلق می کنند.

 
سبدکو معتقد است وجود محصولات طبیعی حصیری گرمی و آرامشی به خانه می بخشد که در محصولات مصنوعی یافت نمی شود. فضای گرم و امن و احساس خوبی که استفاده از این محصولات ایجاد می کند انسان را با طبیعت پیوند می دهد. مزایای محصولات حصیری موجب گشته که امروزه بازگشتی دوباره به این محصولات ، البته با رویکردی مدرن، صورت پذیرد.

هنرمندان حصیرباف سبدکو از بالاترین مهارت در رشته خود برخوردار بوده و محصولات طراحی شده این برند را با کیفیت بالا و از بهترین مواد تولید می کنند.
محصولات حصیری سبدکو از موادی چون بامبو، ترکه بید، ساقه گندم، برگ نخل و نی باتلاقی ساخته شده اند که تماما از طبیعت به دست می آیند.

نمونه هایی از تولیدات خانگی این برند:
 
المان های طبیعی ومدرن در فضاسازی خانه، محیط کار و فروشگاه 

 

نمونه هایی از تولیدات فروشگاهی این برند:
 
المان های طبیعی ومدرن در فضاسازی خانه، محیط کار و فروشگاه 

 
سبدکو ماموریت خود را، طراحی، تولید و فروش اینترنتی محصولات حصیری تعریف می کند.
چشم انداز این گروه ترویج و فرهنگ سازی استفاده هرچه بیشتر از محصولات طبیعی و دوستدار طبیعت از طریق ارائه محصولات جدید، مورد نیاز، کاربردی و با کیفیت می باشد و بالاخره شعار آن ها آشتی با طبیعت است.

اگر به سایت سبدکو مراجعه کنید خواهید دید که محصولات این برند براساس نوع، جنس و محل استفاده گروه بندی شده اند که این امر انتخاب را برای شما بسیار آسان می کند. درصورتیکه سفارش تلفنی را ترجیح دهید کارشناسان روی خط سبدکو خوشحال می شوند که ضمن راهنمایی، سفارش شما را هم ثبت کنند.

شما برای پرداخت خود انتخاب هاب آنلاین، کارت به کارت و پرداخت در محل را دارید و سفارش خود را درب منزل دریافت می کنید که به این ترتیب در وقت خود نیز صرفه جویی می کنید.
 

02122975019

09109875989

وبسایت سبدکو: www.sabadco.com

کانال تلگرام سبدکو: https://telegram.me/sabadco_com

صفحه اینستاگرام سبدکو: https://www.instagram.com/sabadco_com

منبع : tabnakbato.ir

مجله