ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، حسین امیرعبداللهیان نماینده ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل و معاون سابق عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با حضور در خبرگزاری فارس با سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل و خبرنگاران حوزه سیاست خارجی، بین‌الملل و مجلس این خبرگزاری دیدار کرد.

 

 

موسوی در این دیدار ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت‌های بخش‌های مختلف خبرگزاری فارس با تشکر از حضور امیرعبداللهیان در خبرگزاری فارس از تعامل و ارتباط وی با مجموعه خبرگزاری فارس قدردانی کرد و گفت: شما جزو مجموعه افرادی بودید که در وزارت امور خارجه به مفهوم واقعی کلمه رسانه‌ای بودید.

وی افزود: خصلت ارتباط‌گیری و توجه مناسب به رسانه‌ها برای ما از دید اهل رسانه ویژگی برجسته و خوبی است که در شما سراغ داریم و حضور شما در وزارت خارجه برای ما مغتنم بود. 

مدیرعامل خبرگزاری فارس با اشاره به نگاه ارزشی امیرعبداللهیان به مسائل منطقه خاطرنشان کرد: همه از اینکه چنین جایگاهی تحت مسئولیت شما بود، خوشحال بودند.

 

 

موسوی در خصوص تغییر امیرعبداللهیان گفت: اگر ما خوش‌بینانه نگاه کنیم به نظر ما بیش از اینکه شما در این موضوع ضرر و خسران کنید مجموعه دستگاه دیپلماسی ما ضرر کرد و فردی با این سابقه را از دست داد.

وی با بیان اینکه سرمایه‌های انسانی مجرب در هر مجموعه وزنه آن دستگاه را بالا می‌برد، یادآور شد: اگر چه بار مسئولیت جنابعالی در دستگاه‌ها و ارگان‌ها کمتر شد ولی دستگاه دیپلماسی از فقدان شما ضرر خواهد کرد و رفتن شما قابل جبران نیست.

مدیرعامل خبرگزاری فارس با اشاره به سمت جدید امیرعبداللهیان در مجلس عنوان کرد: اگرچه جایگاه جدید به وسعت کار وزارت خارجه و دولت نیست ولی کم تاثیر نیز نمی‌باشد و با توجه به ظرفیت مجلس در حوزه دیپلماسی عمومی حضور شما تاثیرگذار خواهد بود و می‌تواند در عمق بخشی به دیدگاه نمایندگان در خصوص مسائل سیاست خارجی موثر باشد.

امیرعبداللهیان نیز با بیان اینکه حس می‌کنم در خانه دوم خود حضور دارم به سرعت عمل و به روز بودن خبرگزاری فارس اشاره کرد و افزود: نوآوری و روحیه انقلابی خصیصه بارز خبرگزاری فارس است.

وی به توجه برخی از  مسئولان کشورهای منطقه به اخبار خبرگزاری فارس و رصد این اخبار نیز اشاره کرد.

مشروح گفت‌وگوی خبرگزاری فارس با حسین امیرعبداللهیان نماینده ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل و معاون سابق عربی و آفریقای وزارت امور خارجه به زودی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/E1LVQF

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,