ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۴:۵۱

پورابراهیمی2

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه نقش بسیج کمتر دیده شده‌ است، گفت: باید از این ظرفیت ملی که امام راحل ایجاد کرد و سایر کشور‌ها از آن الگوبرداری می‌کنند خودمان بیشتر استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمد‌رضا پورابراهیمی ظهر امروز در مجمع عالی بسیج شهرستانی ناحیه حضرت رسول (ص) در تالار برق کرمان که با حضور سردار نقدی رئیس بسیج مستضعفین برگزار‌ شد اظهار‌ داشت: تفکر بسیجی باید در کشور تقویت شود و این تفکر است که کشور را در مقابل آسیب‌ها و تهدیدات بیمه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام به‌ویژه آمریکا مسیر حرکت خود در مقابله با نظام را تغییر ندادند گفت: با یک نگاه به منطقه و اطراف کشور می‌بینیم که روز به روز پایگاه‌های نظامی آمریکا توسعه پیدا می‌کند و قطعا این کار با برنامه و هدف است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی‌ها تصور غلط از تغییر رفتار دشمن عنوان می‌کنند افزود: دشمن دست از دشمنی خود بر نداشته و در شیوه‌های مختلف توسط سایر کشور‌ها و افراد دست به دشمنی با کشور می‌زند.

وی با بیان اینکه کشور ما بیشتر ازهر زمان نیازمند تفکر بسیجی است خاطر‌نشان کرد: وقتی در حوزه نظامی توانستیم این ظرفیت عظیم نظامی را در کشور ایجاد کرده و خود‌کفا شویم قطعا در حوزه اقتصادی نیز می‌توانیم با روحیه بسیجی پیروز جنگ اقتصادی شویم.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه ۲۲۰ واحد تولیدی در حاشیه شهر کرمان توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج ایجاد شده‌است گفت: از ظرفیت عظیم بسیج به عنوان یک ذخیره الهی باید بیشتر استفاده شود و این نیرویی که به دور از فضاهای تیلیغاتی در حال فعالیت جهادی است را تقویت کرد.

وی اظهار‌داشت: در حوزه نفتی هم می‌شود از ظرفیت بسیج در کشور استفاده کرد و به جای قرارداد با بیگانگان از نیروی مردمی بسیج که توانایی خود را نشان داده‌است استفاده کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه نقش بسیج کمتر دیده شده‌است گفت: باید از این ظرفیت ملی که امام راحل ایجاد کرد و سایر کشور‌ها از آن الگوبرداری می‌کنند خودمان بیشتر استفاده کنیم نه اینکه با اقداماتی محدود شود.

در این جلسه اسدی فرمانده بسیج ناحیه حضرت رسول (ص) شهرستان کرمان اظهار‌داشت: وضعیت بیکاری و اشتغال جوانان به یک درد عمیق تبدیل شده‌است و اگر چه بسیج ورود پیدا کرده و اقداماتی در حال انجام است اما کم است.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های بزرگ معدنی و کشاورزی در استان کرمان وجود دارد گفت: ظرفیت‌شناسی مناطق انجام شده و به دنبال آن بسیج در اقشار مختلف مردمی تشکیل شده‌است تا برنامه‌ریزی لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام شود.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال174 روز قبل