ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

ناامیدی رامین رضاییان از پرسپولیس

رامین رضاییان بازیکن خوش نام و جوان پرسپولیس که چندی پیش از پرسپولیس رفت و به تیم ریزه اسپور ملحق شد اکنون قصد بازگشت به تیم سابق خود را دارد. در حالی که رامین رضاییان از تمایل قلبی اش برای بازگشت به فوتبال ایران خبر داده است، مسوولان پرسپولیس هنوز واکنشی به این اتفاق نشان نداده اند و تنها برانکو در صحبتی که داشته حضور این بازیکن در پرسپولیس را در شرایط فعلی تا حدود زیادی غیر ممکن دانسته است.
سرمربی کروات پرسپولیس در این باره گفته:رضاییان در لیگ قبلی بازیکن بسیار مهمی برای ما بود اما در حال حاضر لیست بازیکنان ما پر شده است و تنها راه حضور او در بین پرسپولیسی ها خروج یکی از بازیکنان از لیست است که این هم راهی غیراخلاقی است.
سرمربی سرخپوشان تهرانی که تیمش را همین امروز به صدر جدول رسانده، برای بازگشت رامین رضاییان موافقت خود را اعلام نکرده و به نظر می رسد او روی رضاییان نظر مثبتی ندارد.
 
رامین رضاییان

سودای بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس 

رضاییان که به شکل بدی از پرسپولیس جدا شد و به ریزه اسپور رفت، حالا به تهران برگشته تا دوباره لباس قرمز بپوشد، اما این بار برانکو با حضور او در تیمش مخالفت می کند.
 
رضاییان در آخرین اقدامش نام پرسپولیس را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرده. شایعه شده که او قصد دارد به ذوب آهن برود و مذاکراتی جدی با این باشگاه انجام داده است.
 
آیا می توان این طور برداشت کرد که حذف نام پرسپولیس از اینستاگرام، به معنای ناامید شدن این بازیکن از بازگشت به این تیم پرطرفدار است؟
 
 رامین رضاییان

 مخالفت برانکو برای بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس


رامین رضاییان و پدرش در باشگاه پرسپولیس

رامین رضائیان مدافع سابق پرسپولیس که در پایان فصل گذشته به ترکیه رفته بود و با ریزه اسپور قرارداد بست اکنون با فسخ قراردادش به دنبال راهی برای بازگشت به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ است.

رضائیان که در جلسه قبلی اش با مسئولان این تیم نتوانست دیدار با علی اکبر طاهری داشته باشد اکنون به همراه پدرش راهی ساختمان باشگاه شده تا شاید آخرین شانس خود برای بازگشت به پرسپولیس را امتحان کند.

 

باید دید ماحصل این جلسه چه خواهد بود و چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن ملی پوش در جلسه با مسئولان پرسپولیس است.

رامین رضاییان ، آخرین وضعیت بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,