ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سروری مطرح کرد

۰۶ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۶:۵۴

پرویز سروری

نمایندگان شورای شهر در این دو سال این قابلیت را در چمران دیده‌اند و احساس من این است که در این دوره که سال آخر است نمایندگان این اعتماد را به وی خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،‌پرویز سروری در کانال رسمی تلگرامی خود با بیان اینکه شورای چهارم با دوره‌های قبل متفاوت است، اظهار داشت: دوره اول یک دوره کاملاً جناحی و اصلاح‌طلبانه بود که منجر به فروپاشی شوراها و تمامیت آن در کشور شد و نگاه مردم را نسبت به شورا کاملاً منفی کرده بود.

وی ادامه داد: در دو دوره بعدی یعنی دوره دوم و سوم، مردم در اعتراض به روشی که در شورای اول وجود داشت یک شورای کاملاً اصولگرایانه را انتخاب کردند. اقدامات مؤثری که شورای دوم انجام داد باعث شد که نظر مردم نسبت به شوراها ترمیم شود. هر دوره نسبت به دوره قبل احساس می‌کنیم که مردم نگاه‌شان به شوراها در حال اعتماد بیشتر است.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران تصریح کرد: به نظر من ویژگی‌های چمران در شورای شهر منحصر به فرد است. از این نظر وی سوابق مشخصی در امور اجتماعی و شهری دارد و تحصیلات‌شان کاملاً مرتبط است.

وی افزود: حدود ۱۴ سال است که فرمان شورای شهر تهران و شورای عالی استان‌ها در اختیار آقای چمران بوده و اینها باعث شده که ایشان یک اشراف تقریباً بی‌نظیری را در موضوعات مختلف شهری داشته باشد که من فکر می‌کنم باید آنها را کاملاً مد نظر داشت. چمران با اینکه به اردوگاه اصولگرایان تعلق دارد اما در اداره شورا به هیچ وجه نگاه سیاسی‌اش را دخالت نداده و کاملاً یک مدیریت غیرسیاسی و کارشناسی را ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال177 روز قبل