ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حمایت دولت سعودی از ‌اسرائیل به قلب فلسطین ضربه زد

۲۳ مرداد ۱۳۹۵ – ۲۱:۰۹

نصرالله

دبیرکل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه افسانه شکست‌ناپذیری ارتش اسرائیل را دفن کردیم، گفت: جنوب لبنان را به گورستانی برای مهاجمان تبدیل کردیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، همزمان با شب میلاد امام رضا(ع)، پیام سیدحسن نصرالله توسط نماینده وی در حرم منور رضوی و در جشن بزرگ مقاومت قرائت شد.

در متن این پیام آمده است: این امام بزرگوار، امام فقرا و یتیمان و امام حلم و دانش، امام استقامت و پرستش و عبادت و فروتنی و هدایت و نصرت و یاری دین و مقاومت برابر ستمگران است، همین افتخار و عزت و کرامت برای امام رضا(ع) بس که مردم از درک کمال نور ایشان عاجز هستند و حق او را جز خدا کسی نمی‌داند.

این پیام ادامه می‌دهد: من از لبنان، سرزمین پیروزی و شهادت آمده‌ام تا میلاد امام رضا(ع) را تبریک بگویم، به نمایندگی از سوی مردان مقاومت و مردانی که ایستادگی کرده و معجزه آفریدند و پیروز شدند، همچنین به نمایندگی از مجروحان و خاندان شهدا و ملت نستوه خودمان اینجا برای تبریک آمده‌ام. ضمنا دهمین سالگرد پیروزی الهی را که این پیروزی نیز از برکات امام رضا(ع) و محمد و آل محمد بود.

در ادامه این پیام آمده است: پیروزی ما یکی از برکات انقلاب اسلامی بود، انقلابی که به رهبری امام خمینی به پیروزی رسید، و همچنین این پیروزی از برکات رهبر حکیم و مدبر ما امام خامنه‌ای بود.

این پیام می‌افزاید: همچنین سپاسگزاری ویژه می‌کنم نسبت به تولیت آستان مقدس رضوی، باید بگویم که ۱۰ سال قبل اسرائیل تمام نیروی خود را بسیج کرد و جهان را با خود هم داستان کرد، آنها روی مرگ ما حساب کرده بودند و هزاران حمله و یورش و ده‌ها هزار بمب و موشک و گلوله و آتش و خون ویرانی، هیچ یک نتیجه‌ای نداد، ما نه گریختیم و نه در جا زدیم.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در این تصریح کرده است: ‌تنها به خدا پناه بردیم و به ایمان متصل به ائمه معصومین(ع) و بزرگان دینمان پناه بردیم و به صورتی قهرمانانه مبارزه کردیم و جنگیدیم و ایستادگی کردیم و به صورت افسانه‌ای جهان را به حیرت انداختیم و جنوب لبنان را به گورستانی برای مهاجمان تبدیل کردیم و افسانه شکست‌ناپذیری ارتش اسرائیل را دفن کردیم.

در این پیام آمده است: اگر شکست‌های پی در پی اعراب طمع اسرائیل را برانگیخت تا اسرائیل بزرگ را رقم زند اما پیروزی جنگ ۳۳ روزه تاریخ جنگ‌ها را دگرگون کرد و امت ما را وارد دوران پیروزی کرد و اسرائیل را به شکست نکبت‌بار خود نزدیک کرد.

این پیام ادامه می‌دهد: در برابر این بسیج بین‌المللی و توطئه کشورهای منطقه، ایران متمایز بود و موضوع تاریخی و شجاعانه ایران متمایز شد، ایران مقاومت را پشتیبانی کرد و تمام امکانات نبرد را در اختیار مقاومت گذاشت و بنابراین انتظار پیروزی مقاومت در واقع پیروزی ایران بود که در طلیعه حامیان مقاومت بود، ایران با وجود تمام مجازات‌های بین‌المللی هرگز موضع خود را تغییر نداد، ایران امروز پایگاه نیرومند مقاومت است و در برابر خطر اسرائیل عمق استراتژی مقاومت است.

نصرالله در این پیام آورده است: در جنگ ۳ روزه، سعودی در کنار اسرائیل بود اما امروز سعودی به صورت آشکار و علنی در کنار اسرائیل است و این ایستادگی سعودی اشتباه و گناه بزرگی است که به قلب فلسطین ضربه زده است، سیاست‌های سعودی فاجعه‌آمیز است و خدمت بزرگ به اسرائیل است.

وی ادامه داده است: کعبه امروز مصیبت‌زده و داغدار از روابط سعودی و اسرائیل است، کعبه امروز از دست امرایی که با اسرائیل هم پیمان هستند گلایه‌مند است و کعبه امروز به خدا شکوه می‌کند از دست کسانی که از کنار کعبه فتوای کشتار می‌دهند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال191 روز قبل