ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۰۸ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۹:۴۲

نصرالله

دبیرکل حزب‌الله لبنان طی سخنانی به مناسبت بزرگداشت یکی از فرماندهان شهید حزب‌الله گفت: ما با داشتن امثال حاج اسماعیل زهری و فرماندهان صبور و صادق و متواضع و مخلص پیروز خواهیم شد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المنار، سخنرانی سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت حاج اسماعیل زهری از فرماندهان جهادی حزب الله آغاز شد.

زهری که از اولین بنیانگذاران حزب‌الله به شمار می‌رود که در سال ۱۹۸۲ به حزب الله پیوست. زهری مسئول عملیات نظامی در جنوب لبنان در دوره اشغال اسرائیل تا آزادسازی آن بود.

بعد از سال ۲۰۰۰ زهری مسئولیتهای گسترده‌ای در اتاق عملیات مرکزی در حزب‌الله بر عهده گرفت.‬

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله در آغاز سخنانش گفت که حاج اسماعیل زهری از جمله برادران مجاهدی بود که از ابتدای تاسیس حزب الله یعنی در سال ۱۹۸۲ به آن پیوست و همیشه در میدان حاضر بود.

وی افزود: حاج زهری یکی از فرماندهان اصلی جنگ ۳۳ روزه در سال ۲۰۰۶ بود و مانند سایر فرماندهان در پیروزی علیه اسرائیل نقش آفرینی کرد تا اینکه مسئولیت یکی از یگانهای موشکی مقاومت را بر عهده گرفت.

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه زهری حتی در اوج بیماری خود را عملیات یگان متبوعش را پیگیری می‌کرد گفت: ما با امثال حاج اسماعیل زهری و فرماندهان صبور و صادق و متواضع و مخلص پیروز خواهیم شد.

در حال تکمیل….

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال209 روز قبل