ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دفتر پایگاه عکس چیلیک نشست علمی آموزشی «تغییر اقلیم و عکاسی» را ویژه عکاسان و علاقمندان به موضوع های طبیعت و زیست محیطی برگزار می کند.

در این نشست که عصر روز پنجشنبه یکم مرداد ماه برگزار می شود، مهندس الهه سادات رفیعی طباطبایی کارشناسان انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران در سالن آموزش پایگاه عکس چیلیک برگزار خواهد شد.

بخش تکمیلی این نشست نیز توسط مهندس صادق یوسف زادگان از اساتید نظریه پرداز در حوزه تغییر اقلیم برگزار خواهد شد.

در این کارگاه به واسطه نمایش عکس ها و تصاویر از پیش آماده شده به مباحثی چون: اقلیم چیست؟ و تغییر اقلیم به چه معناست؟ رابطه میان تغییر اقلیم و رسالت عکاس؟ عوامل موثر در تغییر اقلیم،  سیستم نگهداری زباله های صنعتی، جنگلکاری و تخریب جنگل ها، ضریب تخریب توسعه در نظریه تغییر اقلیم، تاثیرات تغییر اقلیم در نوع زندگی؟ چگونه هنر عکاسی می تواند معرفی مناسب برای تغییر اقلیم باشد؟ چه گزینه هایی مشمول تعریف تغییر اقلیم نیست ؟ تصویرشناسی تغییر اقلیم ؟ باور به جنگی اکولوژیک با نام « تغییر اقلیم »؟ و… مورد طرح و بحث و نمایش قرار می گیرند.

دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک با وجود برگزاری نمایشگاه های عکس گروهی در حوزه های حفاظت محیط زیست  با عناوین: «نگذاریم! خاطره شود…»، «تنوع زیستی، شریان زندگی»، در تلاش است تا با افزایش و تقویت دانش شناخت اقلیم و طبیعت و محیط زیست در عکاسان فعال در این حوزه، دور تازه ای از گردآوری و تدوین نمایشگاه های گروهی عکس را برپا کند.

علاقمندان می توانند ضمن مراجعه به نشانی پایگاه عکس چیلیک – Chiilick.com- جهت طرح هرگونه پرسش و یا اعلام حضور در این کارگاه نظری با شماره های: 88348824 و یا 09122797717 در ارتباط باشند.

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,