یونیتی جزو چهار موتور بازی ساز بزرگ می باشد که البته روز به روز در حال پیشرفت است، طی چند سال اخیر بسیای از بازی سازان به سمت این موتور گرایش پیدا کرده اند، حتی در داخل کشور نیز بسیاری از شرکت های بازی سازی این موتور را به عنوان موتور بازی ساز خود انتخاب کرده اند و در حال ساخت بازی با این موتور بازی ساز هستند. ساخت بازی با این موتور بازی ساز بسیار ساده است چرا که بیشتر کار در محیط ویژوال انجام می شود، یعنی حدود ۸۰ درصد کار بدون کدنویسی انجام می شود و تنها حدود ۲۰ درصد کار کدنویسی است، که این موضوع باعث جذب بسیاری از کاربران علاقه مند به بازی سازی شده است که علم زیادی در برنامه نویسی ندارند.

Unity نرم افزار یونیتی Unity Pro 5.3.6 p2 + Addons + Support

Unity Pro s نرم افزار یونیتی Unity Pro 5.3.6 p2 + Addons + Support Unity Pro s1 نرم افزار یونیتی Unity Pro 5.3.6 p2 + Addons + Support Unity Pro s2 نرم افزار یونیتی Unity Pro 5.3.6 p2 + Addons + Support

Unity is a game development ecosystem: a powerful rendering engine fully integrated with a complete set of intuitive tools and rapid workflows to create interactive 3D and 2D content; easy multiplatform publishing; thousands of quality, ready-made assets in the Asset Store and a knowledge-sharing community.
For independent developers and studios, Unity’s democratizing ecosystem smashes the time and cost barriers to creating uniquely beautiful games. They are using Unity to build a livelihood doing what they love: creating games that hook and delight players on any platform.

سیستم مورد نیاز:

System with Microsoft Windows Vista Business 32bits / Windows 7 Professional 32/64bits
System: Pentium Processor 2.4 GHz or higher, recommended 3.0 GHz
RAM memory: 2GB minimum; recommended: 3GB
RAM memory (using DTM or X80 drops): 2GB; recommended: 4GB
Hard disk: minimum available free space 8 GB, recommended 20 GB
Microsoft Internet Explorer 5.5 or higher
On Windows 7 64bits System, installation of Windows 7 Service Pack 1 (SP1) is mandatory in order to use Unity Pro V7.0
System with Microsoft Windows XP Professional
System: Pentium Processor 1.2 GHz or higher, recommended 3.0 GHz
RAM memory: 1GB minimum; recommended: 2 GB
RAM memory (using DTM or X80 drops): 2GB; recommended: 3GB
Hard disk: minimum available free space 8 GB, recommended 20 GB
Microsoft Internet Explorer 5.5 or higher

راهنمای نصب:

۱) پس از اتمام نصب مطمئن باشید اتصال شما از اینترنت قطع می باشد.

۲) ماژول های دلخواه را متناسب با نیاز خود نصب کنید.

۳) فایل اجرایی Unity.exe موجود در پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار جایگزین کنید تا نرم افزار کرک شود.

۴) فایل لایسنس Unity_v5.x.ulf را در آدرس زیر کپی کنید تا نرم افزار رجیستر شود:

C:/ProgramData/Unity

5) نرم افزار را اجرا کنید. بر روی گزینه Work Offline کلیک کنید.

لینک دانلود:

رمز فایل:

  • پسورد:www.downloadha.com

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.