حتما پیش آمده که بعد از نصب ویندوز خواسته اید حجم درایو ها را کم یا زیاد نمائید. به دلایل مختلف که یکی از آن از بین رفتن اطلاعات می باشد این امر را امکان پذیر ندانسته اید و یا با این مشکل رو به رو بوده اید که می بایست ویندوز خود را از ابتدا دوباره نصب نمائید. اما بد نیست که بدانید نرم افزارهایی در دنیای رایانه ها وجود دارند که کاربر را قادر می سازند در همان محیط ویندوز خود به سادگی هرکاری که در مورد حجم درایو ها می خواهند انجام دهند. این نرم افزارها قابلیت هایی را در خود جای داده اند که آسان تر از آن که کاربر فکرش را کند فضای درایو ها را تنها باچند کلیک تغییر دهد. یکی از این نرم افزار ها EASEUS Partition Master نام دارد. نرم افزار فوق العاده ساده که به راحتی هرکاربری می تواند با محیط کار این ابزار آشنا شده و با آن ارتباط برقرار کند. کاربران دیگر لازم نیست برای انجام کارهایی نظیرتغییر در حجم درایو ها، ساختن پارتیشن جدید، پاک نمودن پارتیشن ها و … ویندوز خود را از ابتدا بازگذاری نمایند. نکته ی جالب تر در مورد این نرم افزار این که ویندوز های ۲۰۰۰، XP و ویستا و تمامی نسخه های دیگر ویندوز و همچنین لینوکس در EASEUS Partition Master پشتیبانی خواهند شد. انواع هارد دیسک ها نظیر IDE, SATA, SCSI, USB removable disk هم در این ابزار قابلیت بارگذاری و اجرا دارند. کمترین میزان هارد دیسک پشتیبانی شده در این نرم افزار ۲ گیگابایت و بیشترین ۱ ترابایت نیز می باشد .

EASEUS Partition Master نرم افزار پارتیشن بندی EASEUS Partition Master 11.8 Technican

EASEUS Partition Master s نرم افزار پارتیشن بندی EASEUS Partition Master 11.8 Technican EASEUS Partition Master s1 نرم افزار پارتیشن بندی EASEUS Partition Master 11.8 Technican

EASEUS Partition Master 11.8 Changelog:

+ Able to resize EFI partition on GPT disk.
+ Optimize the function converting disk from MBR to GPT.
+ Improve the quality of system disk clone.
+ Be capable of doing more operations without rebooting.
+ Newly support Italiano and Nederlands.

List of features improved in EASEUS Partition Master 11.8:
+ Fix: Meaningless error information “unknown error”.
+ Fix: Partition is intact but reported as abnormal.
+ Fix: Some operations would abort in Native mode.
+ Fix: Support to resize Storage Space in Native mode.

 

EaseUS Partition Master Free Edition has been a go-to recommendation for a powerful yet easy-to-use disk management utility that just happens to be free. A familiar layout with disk map plus a full User Manual and lots of Help resources make for a great start. Partition Master Free can format, copy, resize, move, and manage disk partitions as proficiently as its premium competitors. It supports removable drives and hardware RAID, too.

Pros:
– Powerful yet free: Partition Master Free can Resize, Move, Merge, Migrate, and Copy disks or partitions; convert to local, change label, defragment, check and explore partition; and much more. A premium upgrade adds free tech support and the ability to resize dynamic volumes, but the freeware more than meets most home users’ needs.
– Wizards: Migrating your OS to an ultra-fast SSD or a new HDD? Or maybe you want to clone or copy a partition? There’s a Wizard for that (and more) on the toolbar. Partition Master Free is SSD-friendly, too.
– Business License: Home business owners can obtain a Business License for Partition Master Free with a few clicks.

سیستم مورد نیاز:

CPU: at least with X86 or compatible CPU with main frequency 500 MHz.
RAM: equal or larger than 512MB.
Disk space: Hard disk drive with 100 MB of available space.
A standard PC system with mouse, keyboard and color monitor.

راهنمای نصب:

۱) پس از اتمام نصب حتما مطمئن شوید آنتی ویروس شما غیرفعال است.

۲) اگر نسخه Full Editions را دانلود کرده اید، پس از اتمام نصب وارد فولدر Patch شده و هر نسخه ای که مدنظر شماست را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. برای پچ کردن از شما فایل Main.exe خواسته می شود. این فایل در محل نصب نرم افزار شما، در فولدر bin قرار دارد. آن را انتخاب کرده و اجازه دهید نرم افزار فرایند فعال سازی را انجام دهد.

۳) اگر نسخه Technician Edition را دانلود کرده اید، پس از نصب نرم افزار را اجرا کنید. وارد بخش Activate شوید. فایل اجرایی Keygen.exe را اجرا کنید و بر روی Generate کلیک کنید تا License Code برای شما تولید شود. تایید کنید. حال در صفحه بعدی به شما Machine Code در محیط نرم افزار داده می شود. آن را در باکس مربوطه در Keygen کپی کنید تا Activation Code برای شما نمایان شود. مقدار تولید شده را در نرم افزار قرار دهید و تایید کنید.

۴) نرم افزار فعال شده است. تمامی فایل های اجرایی آن را در فایروال خود قرار دهید تا سریال نامبر شما غیرفعال نشود.

۵) اینترنت خود را وصل کنید. نرم افزار را اجرا کنید.

لینک دانلود:

رمز فایل:

  • پسورد:www.downloadha.com

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.