ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق و فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور ضمن تبریک آزادسازی منطقه «القیاره»، افزود این موضوع، گامی مهم در آزادسازی موصل است.

بر اساس گزارش «سومریه»، العبادی در بیانیه‌ای اعلام کرد: نیروهای قهرمان ما امروز با آزادسازی القیاره یک «پیروزی بزرگ» رقم زدند و این یک گام مهم برای آزادسازی موصل و استان (نینوا) به صورت کامل است.

وی افزود: دوست دارم اولین کسی باشم که این پیروزی درخشان را تبریک می‌گویم؛ منطقه راهبردی القیاره و مناطق اطراف آن پس از آزادسازی پایگاه نظامی «القیاره» آزاد شد. این یک نبرد پیروزمندانه دیگر  در سال ۲۰۱۶ برای آزادسازی شهرهای اشغال شده است، سالی که قرار شده سال آزادسازی و پیروزی باشد.

نخست‌وزیر عراق سپس اعلام کرد افراد شرکت‌کننده در این عملیات از تمامی اقشار و تشکل‌ها بوده‌اند و در ادامه از آنها قدردانی کرد و یاد شهدای این عملیات را گرامی داشت.

«صالح الجبوری» بخشدار القیاره امروز (پنجشنبه) اعلام کرده بود نیروهای امنیتی به صورت کامل بر منطقه «القیاره» مسلط شده‌اند.

بیانیه «فرماندهی عملیات مشترک» عراق

«فرماندهی عملیات مشترک» عراق هم با صدور بیانیه‌ای از این آزادسازی را رسما اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: آزادسازی کامل القیاره و برافراشتن پرچم عراق بر فراز ساختمان‌های آن را به ملت تبریک می‌گوییم، این عملیات با فرماندهی «معن السعدی» انجام و به دشمن خسارت‌های بسیاری وارد شد.

انتهای پیام/

 

http://fna.ir/NZMCEQ

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,