ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:

۱۵ مهر ۱۳۹۵ – ۱۳:۴۴

حجت الاسلام محمدیان

رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با انتقاد از مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی گفت: اگر روزی شرایطی برای این افراد فراهم شود، آنها به‌روی نظام جمهوری اسلامی شمشیر می‌کشند و در این موضوع اصلاً تردیدی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، حجت‌الاسلام محمدیان رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌‌های کشور، امروز (پنجشنبه، ۱۵ مهر) در دانشگاه تهران با اشاره به اظهارات برخی افراد که درصدد توجیه پرداخت‌های کلان ظالمانه و نامتعارف به برخی از مدیران برآمده‌اند، گفت: این افراد معتقدند که دریافت این‌گونه حقوقها حقشان است و برای آنها زحمت می‌کشند و نشان‌دهنده عُرضه آنهاست.

وی اظهار کرد: اگر روزی شرایطی برای این افراد فراهم شود، آنها به‌روی نظام جمهوری اسلامی شمشیر می‌کشند و در این موضوع اصلاً تردیدی وجود ندارد.

رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، افزود: طبیعی است، شکمی که از بیت‌المال پُر شده است، حق و مال مردمی را که اندازه یک نان درآمد دارند، می‌خورند، صدها میلیون برای خود و اوقات فراغت فرزندانشان و نیز برای ورزش و تفریحات تابستانی‌شان می‌بلعند.

حجت‌الاسلام محمدیان با طرح این سؤال "آیا انتظار دارید افراد دریافت‌کننده حقوق‌های کلان در جایگاه دفاع از انقلاب و نظام قرار گیرند؟"، گفت: به‌طور قطع این موضوع شدنی نیست و  این افراد روزی با نظام درگیر می‌شوند.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال143 روز قبل