ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

 صادقعلی مقدم مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: از بعدازظهردیروز بارش های رگباری در استان آغاز شد و بلافاصله سراسر استان را فرا گرفت و احتمال آن وجود دارد این شرایط جوی تا فردا صبح ادامه پیدا کند.

نجات کودک گرگانی از سیلاب مرگبار+ عکس
وی به وضعیت کنونی جاده های استان گلستان اشاره کرد و افزود: مسیرهای گرگان کردکوی و کردکوی به بندرگز دچار انسداد شده که با کاهش میزان بارش درحال باز شدن هستند.
مقدم درباره شایعات خسارت‌های سیل در فضای مجازی تصریح کرد: تاکنون جز گزارشی که در آن کودکی گرگانی در خیابان امام رضا(ع) بر اثر جدا شدن از مادر و قرار گرفتن در مسیر سیلاب  دچار آسیب دیدگی شد و بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت، گزارشی در یافت نکرده‌ایم و در حال حاضر پزشکان در حال معاینات پزشکی بر روی این کودک هستند.
مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان به مردم استان توصیه کرد: اخطاریه های هواشناسی را جدی بگیرند و از مناطق امن رفت و آمد کنندتا دچار غافلگیری نشوند.
براساس گزارش‌های منتشر شده برخی خیابان‌های اصلی شهر گرگان از ساعاتی پیش به علت بالا آمدن آب و ورود سیلاب به خیابان ها توسط ماموران راهنمایی و رانندگی مسدود شده است.
براساس پیش بینی هواشناسی استان گلستان این سامانه جوی تا روز جمعه در استان گلستان ادامه دارد اما اوج فعالیت این سامانه  امروز در استان گلستان است.

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,