ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دونالد ترامپ در آسانسور گیر افتاد

رسانه های خبری آمریکا اعلام کردند که ماموران آتش نشانی، دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری را که در آسانسور گرفتار شده بود، نجات دادند.

دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز جمعه به ساختمان Colorado Spring رفته بود که به همراه چند تن دیگر در آسانسور گیر افتاد. دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا که قصد سخنرانی در دانشگاه کلرادو را داشت، در آسانسور یک هتل در منطقه کلرادو اسپرینگ گرفتار شد .

ساعت یک و سی دقیقه ظهر بود که با آتش نشانی کلورادو تماس گرفته شد و خرابی آسانسور و گیر افتادن چند نفر در آن گزارش شد. یکی از این افراد دونالد ترامپ بود که به همراه تیم محافظش به این مرکز تفریحی رفته بود.

آسانسور بین طبقه اول و دوم گیر کرده بود و آتش نشانان پس از حضور در محل، دریچۀ بالای آسانسور را باز کردند و با نردبان افراد داخل آسانسور از جمله ترامپ را بیرون کشیدند. در این حادثه کسی صدمه ندید.

 دونالد ترامپ

گیر افتادن دونالد ترامپ در آسانسور

تیم محافظ دونالد ترامپ این موضوع را تأیید کردند اما به جزئیات آن اشاره ای نکردند.

مروری مختصر بر بیوگرافی دونالد ترامپ

دونالد ترامپ متولد ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ بیزنس من، نویسنده، سیاستمدار و شخصیتتلویزیونی آمریکایی و نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا است. ترامپ از سال ۱۹۷۱ رئیس هیئت مدیره سازمان ترامپ که شرکت هلدینگ اصلی معاملات املاک و دیگر منافع کسب و کاری اوست، بوده است.

ترامپ در سال ۱۹۶۸ از مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شد. او که حین تحصیل در دانشگاه در شرکت پدرش کار می کرد از سال ۱۹۷۱ کنترل این کسب وکار خانوادگی را در دست گرفت و بعدتر آن را به «سازمان ترامپ» تغییر نام داد. ترامپ در مدت فعالیتش هتل ها، کازینوها، زمین های گلف، محله ریورساید ساوت منهتن و ساختمان های متعدد دیگری ساخته که بسیاری شان نام او را بر خود دارند از جمله تفریگاه های ترامپ (که هم اکنون در مالکیت کارل آیکان است). او نام ترامپ را برندی پرارزش و متمایز کرده، و لایسنس آن را به شرکت های متعددی که در آن ها سهمی ندارد یا سهم کمی دارد اعطا می کند. ترامپ در سال ۲۰۰۰ برای کسب نامزدی حزب ریفورم در انتخابات ریاست جمهوری رقابت کرد و در انتخابات مقدماتی این حزب در دو ایالت پیروز شد و سپس کنار کشید. ترامپ که از سوی مجله فوربز در زمره ۴۰۰ فرد ثروتمند جهان بوده، کسب وکارهایش و نیز سه ازدواجش دهه ها پوشش گستردهٔ رسانه ای را به خود جلب کرده است.

دونالد ترامپ در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۶ بار دیگر رسماً نامزدی خود را برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ ، این بار به عنوان یک جمهوریخواه اعلام کرد.

نجات دونالد ترامپ از آسانسور + عکس

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,