ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – در حالی که لیگ برتر شانزدهم از پس فردا(دوشنبه) رسما آغاز خواهد شد هنوز اسامی داوران قضاوت کننده هفته اول از سوی کمیته داوران اعلام نشده است.

به گزارش وبسایت نود، با این حال اسامی داوران برخی از مسابقات به محافل خبری درز کرده که یکی از آنها حسین زرگر است و این داور قضاوت مسابقه استقلال و نفت تهران در ورزشگاه آزادی را به عهده خواهد داشت.

اما ماجرای لو رفتن نام این داور از این قرار است که مراسم تجلیلی از این داور سمنانی که موفق به کسب سوت نقره ای لیگ برتر شده در شهر او به عمل آمده و در حاشیه همین مراسم یکی از مسئولان اعلام کرده وی قضاوت کننده بازی استقلال و نفت تهران در اولین هفته لیگ برتر خواهد بود و برای این داور آرزوی موفقیت می کنیم!

البته این احتمال هم وجود دارد کمیته داوران برای جلوگیری از تکرار این قبیل اتفاقات داور این مسابقه را تغییر دهد و از داور دیگری برای مسابقه اول استقلال در لیگ برتر استفاده کند.

خبر دیگر این که از شاهین حاج بابایی به عنوان داور مسابقه پرسپولیس و سایپا یاد شده و سجاد طوری و اسد حاج محمد به عنوان کمک و محمدرضا فغانی به عنوان داور چهارم او را در این بازی همراهی خواهند کرد.

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,