ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

صبح امروز خبری مبنی بر ممانعت فرمانداری تهران با تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین از سوی منتشر شد.
 
در پی این خبر که در قالب یک گفت و گو با ابوالفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران منتشر شده بود وی به بیان توضیحاتی در رابطه با عدم اجرای حکم تخریب اضافه بنای پاساژ علا الدین  پرداخته بود.
 
قناعتی همچنین با اشاره به ممانعت فرمانداری از اجرای حکم تخریب از ارسال نامه ای از سوی مسئولان فرمانداری به رئیس شورای شهر تهران در رابطه با تخریب نشدن پاساژ خبر داده بود.
 
در پی انتشار این خبر مسئولان فرمانداری تهران طی مصاحبه های متعدد موضوع ورود فرمانداری به مسئله تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین تکذیب کردند اما این در حالی بود که نامه معاون فرماندار به مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران ارسال شده بود.
 
در همین رابطه متن نامه منتشر شده از سوی معاون فرماندار به مهدی چمران منتشر می شود. در این نامه آمده است
 
جناب آقای چمران 
 
ریاست محترم شورای شهر تهران
 
با صلوات بر محمد و آل محمد و احترام با عنابت اینکه ادامه اجرای حکم ماده ۱۰۰ مربوط به طبقه هفتم پاساژ علاءالدین در دستور کار شهرداری قرار گرفته و با توجه به شرایط پیش آمده پس از تخریب در ساختمان موصوف و مضاف بر این نکته مهم که تاکنون هیچگونه هماهنگی با شورای تامین شهرستان صورت نپذیرفته که این موضوع جای بسی تاسف و تامل دارد.
 
لذا فارغ از این که به لحاظ فنی اجرای مجدد حکم چه تبعاتی را در پی خواهد داشت لطفا دستور فرمائید تا حصول نظر قطعی شورای تامین در رابطه با چگونگی اجرای از هر گونه اقدام در این زمینه جلوگیری به عمل آید.
 
شایان ذکر است هر گونه تبعات امنیتی و انتظامی ناشی از اجرای حکم بدون در نظر گرفتن جایگاه حاکمیتی شورای تامین به عهده متولیان امر در آن شورا و شهرداری تهران است.
 
علی اصغر ناصر بخت معاون سیاسی انتظامی و دبیر شورای تامین شهرستان تهران 

 

متن نامه فرمانداری به شورای شهر در رابطه با اجرایی نشدن حکم تخریب پاساژ علاءالدین+ عکس

 

میزان

منبع : tabnakbato.ir

مجله