ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

طلایی در گفت‌وگو با تسنیم:

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۳۴

مرتضی طلایی

نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: قیاس ماجرای فیش‌های نجومی و واگذاری املاک در شهرداری قیاس مع‌الفارق است و هدف از انتشار این اخبار صرفا خاموش کردن آتش اردوگاهی است که فیش‌های نجومی غیر شرعی و غیرقانونی هنوز در آن شعله‌ور است.

مرتضی طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،‌ درباره انتشار اخباری درباره واگذاری املاک شهرداری به افراد خاص، اظهار داشت: اگر تخلفی محرز شود پرونده مستقیما به دادگاه ارجاع می‌شود و مسیر قانونی برای بررسی و تعیین میزان جرم و تخلف مشخص است.

وی ادامه داد: امیدوارم اولین موضع را درباره این موضوع که طی چند روز اخیر در رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شد، سازمان بازرسی کل کشور بگیرد و هرجا ذره‌ای از امر قانون تخطی شده بدون لحظه‌ای مماشات برخورد کند.

نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه به اعتقاد بنده سازمان بازرسی و دستگاه قضایی بدون کوچک ترین تسامحی در صورت بروز تخلف برخورد خواهد کرد، گفت: سابقه نشان داده بر خلاف روش برخی افراد که البته تعدادشان کم نیست و دیروز و امروز در مسئولیت بوده‌اند، در مدیریت شهری تهران هرگاه تخلفی رخ داده، از متخلف هیچ حمایتی نشده و دستگاه قضایی بدون هیچ گونه فشار و یا تعیین خط قرمز از سوی مدیران ارشد مدیریت شهری، با آسایش و آرامش با تخلف و متخلفان برخورد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر احتمالا در بخش‌های مختلف شهرداری و بسیاری از وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی، تیم‌های بازرسی سازمان بازرسی کل کشور برای انجام عملیات بازرسی مستقر هستند، آیا این به معنای وقوع تخلف است؟ هر روز نامه‌های متعددی از سوی هیئت‌های بازرسی سازمان بازرسی به افراد و نهادها برای ارائه توضیح ارسال می‌شود، آیا این‌ها نشانه تخلف است؟

می‌خواهند آتش فیش‌های نجومی را در اردوگاهشان خاموش کنند

طلایی ادامه داد: منتشر کنندگان این اطلاعات ناقص و جهت‌دار سازمان بازرسی را نمی‌شناسند و نسبت به نوع ورود این سازمان به موضوعات اشرف کامل ندارند، و حتی قوانین را نمی‌دانند.

وی گفت: قیاس ماجرای فیش‌های نجومی و واگذاری املاک در شهرداری قیاس مع‌الفارق است و هدف از انتشار این اخبار صرفا خاموش کردن آتش اردوگاهی است که فیش‌های نجومی غیر شرعی و غیرقانونی هنوز در آن شعله‌ور است.

نایب رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: البته کسی با اصل شفاف سازی مخالف نیست اما کسانی که همین حالا در حال پنهان کردن تخلفات عجیب و غریبشان هستند نمی‌توانند مدعی شفاف‌سازی و مردم‌داری باشند.

وی ادامه داد: همین افراد اگر در گوشه‌ای از کشور فریاد حق طلبانه‌ای برای احقاق حقی زده شود آن را در گلو خاموش می‌کنند اما حالا که بحث رقابت سیاسی و انتقام گیری به میان آمده مردم‌مدار و حق‌طلب شده‌اند‌.

طلایی اظهار داشت: مردم سکوت عجیب مدعیان مردم‌داری در ماجرای فیش‌های نجومی را فراموش نخواهند کرد‌. خوشبختانه مردم این روش‌ها را خوب می‌فهمند، کشاندن دعوای سیاسی به این سطوح نه تنها تنویر افکار عمومی نیست‌، بلکه بازی با افکار عمومی است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال140 روز قبل