ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – جیمز میلنر، هافبک لیورپول اعلام کرد که فلسفه فوتبالی کلوپ در لیورپول کاملا مشهود است، اما بازیکنان باید با گرفتن نتیجه مناسب به این فلسفه ادامه دهند.

به گزارش وبسایت نود، بازیکن سابق تیم ملی انگلیس که در جریان دیدار قرمزها مقابل تاتنهام که با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید موفق شد پنالتی این تیم را تبدیل به گل کند. با این حال او معتقد است علی رغم اینکه لیورپول نمایش‌های جذابی را ارائه می‌دهد، باید با کسب پیروزی، به مسیر خود ادامه دهد. میلنر که در ۳ دیدار اخیر قرمزها در پست دفاع چپ به میدان رفته است پس از دیدار این تیم مقابل تاتنهام اعلام کرد:

حتی عملکرد ما مقابل برنلی که با باخت ۲-۰ به پایان رسید تحسین برانگیز بود، اگر از موقعیت‌های خود استفاده می‌کردیم نتیجه بهتری برای ما رقم می‌خورد. در مهمترین بخش از زمین عملکرد خوبی ارائه ندادیم و نتیجه خوبی نگرفتیم. برخی افراد تنها به نتیجه دیدارها توجه می‌کنند در حالیکه ما عملکرد درخشانی داشتیم، هرچند که در گلزنی موفق عمل نکردیم، باید از اینچنین دیدارها درس بگیریم. فکر می‌کنم فلسفه خوبی در لیورپول وجود دارد و باید با گرفتن نتیجه، این فلسفه را با موفقیت ادامه دهیم.

در دیدار این تیم مقابل تاتنهام، قرمز‌ها ابتدا با گل دقیقه ۴۳ میلنر پیش افتادند اما گل دنی رز باعث شد دو تیم به نتیجه ۱-۱ رضایت دهند. همچنین لیورپول در اولین دیدار خود در این فصل از لیگ برتر موفق شد در دیداری جذاب با نتیجه ۴-۳ آرسنال را از پیش رو بردارد.

۱۸۹۹

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,