ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عادلی در گفت‌وگو با تسنیم:

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۷:۴۲

دانشگاه آزاد اسلامی

مسئول بسیج دانشگاه آزاد واحد دندانپزشکی گفت: متأسفانه دو سال است بسیج دانشجویی در هیچ نشست و مراسم دانشگاه آزاد دعوت نمی‌شود.

جلال عادلی مسئول بسیج دانشگاه آزاد واحد دندانپزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، ضمن انتقاد از عدم دعوت از بسیج دانشجویی در نشست دبیران تشکل‌های دانشگاه آزاد، گفت: متأسفانه دو سال است بسیج دانشجویی که مهمترین تشکل دانشجویی است در هیچ نشست و مراسمی در دانشگاه آزاد دعوت نشده و این مسئله اولین بار نیست که اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به ایجاد محدودیت برای فعالیت‌های بسیج دانشجویی در زمان مسئولیت میرزاده در دانشگاه آزاد، تصریح کرد: ما دو سال است که هم با مدیریت واحد دانشگاهی و هم با خود آقای میرزاده به‌خاطر رفتار جناحی آنها مشکل داریم، زیرا علی‌رغم شعارهای‌شان کاملاً جناحی عمل می‌کنند.

مسئول بسیج دانشگاه آزاد واحد دندانپزشکی افزود: مسئولان دانشگاه محدودیت‌ها را در همه زمینه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و حتی آموزشی لحاظ می‌کنند، به‌عنوان مثال وقتی ما برنامه‌ای برگزار می‌کنیم می‌گویند مهمان چه‌کسی باشد و نوع چینش برنامه چگونه باشد که این خلاف آزادی بیانی است که آقای رئیس‌جمهور زمان انتخابات بیان می‌کردند.

عادلی به محدودیت ایجاد شده در اردوهای جهادی انتقاد کرد و گفت: در بحث اردوهای جهادی یک گروه خوب دندانپزشکی آماده اعزام داشتیم که به‌صورت رایگان فعالیت می‌کرد، اما متأسفانه رئیس دانشگاه آزاد در نامه‌ای اعلام کرد که جلوی این کار گرفته شود. به نظر می‌رسد وی اعتقادی به این قضیه ندارد.

این فعال دانشجویی از محدودیت مالی به‌عنوان اصلی‌ترین محدودیت ایجاد شده برای تشکل‌های سیاسی یاد کرد و گفت: بسیج در زمان آقای میرزاده از لحاظ مالی کاملاً محدود شده و می‌توان گفت تقریباً کمکی صورت نمی‌گیرد، مگر در اردوی راهیان نور که آن هم دارای هزینه بسیار کمی است.

در نشست سراسری دبیران تشکل‌های دانشگاه آزاد که از روز گذشته آغاز شد و تا امروز ادامه داشت از رسانه‌ها و نیز تشکل‌های اصلی دانشجویی همچون بسیج دانشجویی دعوت به عمل نیامد.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال192 روز قبل