ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

پرویز هادی صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: بعد از جمع‌بندی اتفاقات چند هفته اخیر به این نتیجه رسیدم که با وجود اینکه حقانیتم نادیده انگاشته شد، اما بازوبند پهلوانی ارزشمندی که بر دست دارم به رسم احترام به آیین پهلوانی و تاسی از مظلوم بزرگ عالم موالموحدین حضرت علی(ع) که گفتار و کردارش سرلوحه پهلوانانی چون پوریای ولی و تختی قرار گرفت، از حقم که حضور در المپیک بود گذشته و برای کشتی‌گیران عزیز در این رقابت‌ها آرزوی موفقیت دارم.

وی گفت: من طی سالیان گذشته همواره نهایت تلاش و توان خود را در مسابقات کرده تا موجب سربلندی کشورم شوم و نمی‌دانم کجا‌ی کار من ایراد داشت که برای دومین بار باید حسرت حضور در المپیک را بخورم.

قهرمان بازی‌های آسیایی اینچئوان کره‌جنوبی تصریح کرد: روز گذشته طی بیانیه‌ای از حق خود که حضور در المپیک بود، انصراف داده و از تمامی نمایندگان آذربایجان در مجلس که پیگیر حق و حقوق من بوده و عزیزانی دیگری که تلاش کردند ‌مانع از اجحاف صورت گرفته نسبت به من شده و تمامی ورزش‌دوستان و هوادارانی که از من حمایت کرده، نهایت تشکر را می‌نمایم.

هادی گفت: پرونده المپیک ریو برای من بسته شد، اما میدان را خالی نخواهم کرد و از امروز دور جدید تمرینات خود را آغاز کرده و قدرتمندتر و قوی‌تر از گذشته به تشک کشتی بازمی‌گردم.

وی نوید داد که هادی به مراتب قدرتمندتر از گذشته را در مسابقات خواهید دید و امروز انگیزه من برای حضور در مسابقات چند برابر شده و پا پس نخواهم کشید.

پرویز هادی در المپیک 2012 لندن سهمیه ایران در سنگین وزن آسیا را کسب کرده بود که فرد دیگری را به جای وی در لندن حضور یافت. 4 سال بعد این سناریو به شکل دیگری تکرار شد و اینبار هادی که در مسابقات ارمنستان که حکم انتخابی داشت به مقام اول رسیده، اما تغییر عجیب مصوبه شورای فنی مبنی بر برگزاری مسابقه انتخابی برای تعیین نماینده کشورمان در وزن 125 کیلوگرم، وی به ناچار و در شرایطی که به دلیل 4 کشتی سنگین در ارمنستان خسته بود، مغلوب کمیل قاسمی شد تا یک بار دیگر رویای حضور در المپیک را از دست دهد.

انتهای پیام/60017/ع30

http://fna.ir/W85NTH

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,