ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم اسپانیایی رئال مادرید احتمال بازگشت به یوونتوس در ژانویه را رد کرد.

به گزارش وبسایت نود، آلوارو موراتا که در تابستان گذشته پس از دو سال حضور در یوونتوس به رئال مادرید بازگشت در ۱۰ بازی که در این فصل برای تیم زیدان به میدان رفته موفق شده دو گل بثمر برساند هر چند که در تنها نیمی از این بازی ها از ابتدا به میدان رفته و همین باعث شده بحث بازگشتش به یوونتوس در ژانویه مطرح شود.

موراتا در آستانه بازی فردا شب اسپانیا مقابل ایتالیا در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ که در ورزشگاه باشگاه یوونتوس برگزار می شود به نشریه گازتا دلو اسپورت گفته:

بازگشت به یوونتوس در ژانویه؟ این اولین بار است که چنین چیزی می شنوم. این اتفاق غیرممکن است. من در مادرید هستم. با این وجود مشخص است که امیدوارم یووه همیشه ببرد اما فکر نکنم بتوانم به آنجا بازگردم.

بزگشت به ورزشگاه یوونتوس احساس خوبی دارد. واقعا می خواهم در تورین بازی کنم و اگر وقت خالی داشته باشم دوست دارم به داخل شهر بروم. تورین خانه دوم من است و ایتالیا همیشه در افکارم حضور دارد. من و نامزدم در خانه با هم ایتالیایی صحبت می کنیم.

موراتا همچنین درباره بحث پیوستنش به ناپولی که در تابستان مطرح شد گفت:

پدرم و ایجنتم به من گفتند که ناپولی با آن ها تماس گرفته است. بلافاصله به آن ها گفتم پیشنهاد ناپولی را فراموش کنند. به آن ها گفتم به خاطر رفتاری که با من در یوونتوس شد و اینکه در آنجا خوشحال بودم هرگز به ناپولی نمی روم.

۲۰۳۱

مجله