ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

گلکسی نوت ۷ درحین شارزمنفجرشد+تصاویر

جدیدترین پرچمدار کمپانی سامسونگ که چند هفته پیش به صورت رسمی رونمایی شد و پیش فروش آن نیز در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران آغاز شده است. فبلتی که به لطف مشخصه های فنی و قابلیت های منحصر به فرد خود، مدلی تمام عیار از یک اسمارت فون محسوب می شود و توانسته به محبوبیتی کم نظیر نزد علاقه مندان و همچنین منتقدان دست یابد.

 اما علی رغم تمامی هنری که مهندسان سامسونگ در طراحی و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در این گوشی به خرج دادند، امروز گزارشی عجیب در خصوص ترکیدن باتری این گوشی در فضای رسانه ای منتشر شد که تعجب همگان را بر انگیخت. موضوعی که قطعاً نمی تواند برای برند مطرحی همچون سامسونگ و البته اسمارت فونی با این ابهت، توجیه پذیر باشد.

همانطور که در تصاویر زیر می بینید، گوشی گلکسی نوت ۷ که عمر آن به ۱۰ روز هم نمی رسد، با بدنه ای سوخته، پس از یک انفجار خطرناک مشاهده می شود. گفته می شود که انفجار زمانی رخ داد که کاربر در حال شارژ گوشی با یک مبدل میکرو USB به یو اس بی نوع C بوده است که به نظر مقصر اصلی این اتفاق باشد.

گلکسی نوت 7

گوشی گلکسی نوت ۷ درحین شارزمنفجرشد

 از این رو، پیشنهاد می شود که کاربران برای جلوگیری از وقوع چنین حوادثی که ممکن است آسیب های جبران ناپذیری را برای آنان به دنبال داشته باشد، هرگز از شارژرهای شرکت های دیگر و یا مبدل های این چنینی استفاده نکنند و از شارژر اصلی گلکسی نوت ۷ که در جعبه آن تعبیه شده است، استفاده کنند.

 همچنین، دارندگان گلکسی نوت ۷ باید توجه داشته باشند که در حین شارژ، گوشی خود را خیس شدن و یا وسایلی که ممکن است باعث افزایش دمای دستگاه شود، دور نگه دارند.

 گلکسی نوت 7

 

 

منفجر شدن گلکسی نوت ۷ در حین شارژ + تصاویر

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,